کد خبر: ۶۵۴۱۱۸۳
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
عضو شورای شهر تهران خبر داد؛

حبیب زاده گفت: پروژه‌هایی نظیر «ایران مال» می توانند در زمینه گردشگری برای شهر تولید ثروت کنند.

بررسی پروژه ایران مال در شورای شهر تهرانبه گزارش خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛  افشین حبیب زاده در جمع خبرنگاران درباره بازدید برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از پروژه «ایران مال» گفت: روز گذشته بنده به همراه ۳ نفر دیگر از اعضای شورا به نمایندگی از کمیسیون های معماری و شهرسازی، عمران و حمل و نقل و بودجه و با همراهی بازرسی شهرداری و معاونت نظارت شورا، جلسه‌ای درباره پروژه «ایران مال» در شهرداری منطقه ۲۲ با حضور شهردار و معاونین وی برگزار کردیم.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: پس از آنکه گزارشی از سوی مسئولان مربوطه درباره این پروژه بیان شد، بازدیدی از محل پروژه صورت گرفت و با مسئولان این پروژه نیز جلسه‌ای برگزار شد.

وی افزود: طرفین این پرونده به ارائه توضیحاتی درباره پروژه پرداخته و قرار شد جلسه بعدی هفته آینده در محل شورای اسلامی شهر تهران برگزار شود.

رییس کمیته عمران در ارزیابی خود از جلسه دیروز اظهار کرد: جلسه خوبی بود و با توجه به اینکه پروژه «ایران مال» جزء پروژه‌های بزرگ مقیاس و منحصر بفرد در کشور است، قطعا می تواند تاثیرات قابل توجهی در حوزه های مختلف بر روی شهر تهران داشته باشد.

رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید از ابعاد مختلف به چنین پروژه‌هایی نگاه کرد، گفت: قطعا شورا به دنبال بهبود شرایط تهران و توسعه شهر است، اما موضوع رعایت ضوابط و مقررات را همزمان با توسعه شهری مدنظر قرار می دهد.

حبیب‌زاده تاکید کرد: بنظرم این دو امر قابل جمع است و می توانیم در آینده نزدیک شاهد بهبود بیش از پیش شرایط شهر تهران باشیم. امیدوارم بتوانیم رفاه بیشتری را برای شهروندان تهران فراهم کنیم.

وی به پتانسیل‌های تهران برای توسعه همه جانبه اشاره کرد و گفت: پروژه‌هایی نظیر «ایران مال» می توانند در زمینه گردشگری برای شهر تولید ثروت کنند. ما باید سرمایه‌گذاران داخلی را تشویق کنیم تا سرمایه‌های خود را در داخل به کار بگیرند و زمینه تحقق این امر را در عمل و نه در شعار فراهم کنیم.

وی افزود: مسائل فنی نیز در خصوص این پروژه نیاز به تهیه برخی گزارشات داشت که مقرر شد توسط شهرداری منطقه تهیه و سپس در شورا مورد بررسی نهایی قرار گیرد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر