کد خبر: ۶۵۴۱۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی استان گفت: فاز اول نمایشگاه بین المللی بیرجند تکمیل شد.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ دررودی  مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی استان گفت: مرحله نخست نمایشگاه بین المللی بیرجند شامل ۵ هزار و ۸۰۰ مترمربع سالن نمایشگاهی و ۲۰۰ متر مربع ساختمان اداری است.  

وی افزود: حفر یک حلقه چاه عمیق، روشنایی و برق رسانی، خرید پارتیشن، تسطیح و آسفالت پارکینگ و بلوار از اقدامات بعدی فاز یک است که برای اجرای آن ۲.۵ میلیارد تومان نیاز است.

 دررودی با اشاره به اینکه این نمایشگاه  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال اجراست گفت: مرحله دوم وسوم نمایشگاه بین المللی بیرجند نیز ۱۵ هزار متر مربع مساحت دارد که در صورت تأمین اعتبار برای ساخت، تکمیل و تجهیز آن، جوابگوی افق ۵۰ ساله استان خواهد بود.  

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی استان با بیان اینکه وجود نمایشگاه بین المللی گامی مهم برای رونق سرمایه گذاری و توسعه خراسان جنوبی به دلیل حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی و خارجی است، از استاندار خواست اعتبارات مورد نیاز برای تجهیز این طرح را پیگیری و تأمین کند.

وی افزود: طرح نمایشگاه بین المللی بیرجند در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در نزدیکی شهرک بعثت بیرجند اجرا می‌شود.

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی استان گفت: نمایشگاه بین المللی بیرجند هم اکنون در خیابان غفاری بیرجند در ملکی استیجاری مستقر است که شلوغی‌های آن، مشکلات ترافیکی فراوانی دراین خیابان ایجاد می‌کند.  

انتهای پیام / ط آ

فاز اول نمایشگاه بین المللی بیرجند تکمیل شد.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر