کد خبر: ۶۵۴۱۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

در جدیدترین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی ملایی با یک پله سقوط در جایگاه دوم قرار گرفت.

ملایی در جایگاه دوم جهان قرار گرفتبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، جدیدترین رنکینگ جودو از سوی فدراسیون جهانی این رشته اعلام شد و سعید ملایی نماینده وزن منهای 81 کیلوگرم کشورمان با کسب 4768 امتیاز و با یک پله سقوط نسبت به ماه قبل در رتبه دوم قرار گرفت.در این وزن فرانک دی ویت از هلند با 4819 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و خوانس خلمورزف از روسیه با 4150 امتیاز بعد از ملایی درمکان سوم قرارگرفت.

در وزن مثبت 100 کیلوگرم نیز جواد محجوب نماینده کشورمان با 1920 امتیاز همچنان در  رتبه شانزدهم قرار دارد و  گارم توشویلی از کشور جورجیا با کسب  4872 امتیاز در مکان نخست این وزن قرار گرفت و دیوید مورا از برزیل با کسب 4650 و لوکاس کرپالک از جمهوری چک با کسب 3301 امتیاز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن منفی 73 کیلوگرم کشورمان نیز با کسب 1831 امتیاز در رتبه هفدهم قرار گرفت. در این وزن سوچی هیشیموتو  از ژاپن با کسب 5950، رستم اروجوف از کشور جمهوری آذربایجان با کسب 5775 امتیاز و اودبایار گونباتار از کشور از مغولستان با 4383 امتیاز به ترتیب در رتبه های اول تا سوم این وزن قرار گرفتند.

انتهای پیام/

جدیدترین رنکینگ جهانی جودو اعلام شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر