کد خبر: ۶۵۴۱۷۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳

حسین ثوری با سرتیپ دوم جمشید فولادی دیدار و پیرامون راه اندازی مسابقات بوکس نیروهای مسلح گفت و گو کرد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سایت فدراسیون بوکس، حسین ثوری، رییس فدراسیون بوکس با مسئول تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره چگونگی همکاری دو جانبه با این سازمان ورزشی گفت و گو کرد. در این دیدار، ثوری با تاکید بر پتانسیل موجود در نیروهای مسلح و به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران در زمینه ورزش بوکس آینده خوبی را برای این رشته ورزشی در مسابقات آتی ارتش های جهان متصور شد.

او همچنین به حضور برخی ملی پوشان رشته بوکس در نیروهای مسلح به واسطه گذران خدمت مقدس سربازی اشاره کرد و گفت: این اتفاق بسیار مبارکی برای رشته بوکس و همچنین تربیت بدنی نیروهای مسلح و به ویژه ارتش خواهد بود. وی در ادامه این دیدار از قراردادن امکانات فدراسیون اعم از مربی، مسئولان برگزاری مسابقات و همچنین آموزش دهندگان این رشته به تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که برگزاری مسابقات بوکس در نیروهای مسلح گامی بزرگ در موفقیت این رشته ورزشی در مسابقات آتی ارتش های جهان (سیزم) و همچنین بحث استعدادیابی از جوانان علاقمند برداشته شود.

در ادامه سرتیپ دوم جمشید فولادی با ابراز رضایت از حضور بوکس در تربیت بدنی نیروهای مسلح و به خصوص ارتش جمهوری اسلامی ایران، از حفظ استعدادهای این رشته توسط تربیت بدنی ستادکل ارتش سخن گفت. وی همچنین پر رنگ شدن ورزش بوکس در نیروهای مسلح را بسیار مفید فایده دانست و ابراز امیدواری کرد که با تعامل بهتر و بیشتر بتوان با برگزاری مسابقات از همه پتانسیل موجود در نیرهای مسلح و اشاعه ورزش بوکس بهره مند گردید.

در پایان دو طرف به توافق رسیدند که اولین دوره مسابقات بوکس در نیروهای مسلح در مهرماه سال جاری برگزار شود . بر همین اساس امینی یکی از پیشکسوتان رشته بوکس و همچنین از اهالی نیروهای مسلح مسئول پیگیری تفاهم نامه و همچنین تعیین تاریخ و فراهم آوردن مسابقات بوکس نیروهای مسلح شد.

 

انتهای پیام/

دیدار ثوری با مسئول اداره تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر