کد خبر: ۶۵۴۱۸۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز دستور داد از این پس همه نشست‌های کابینه امنیتی این رژیم در یک پناهگاه زیرزمینی در قدس اشغالی تشکیل شود.

جلسات کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی از این پس در یک پناهگاه زیرزمینی تشکیل می‌شودبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اینترنتی یدیعوت آحارانوت، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (سه شنبه) دستور داد از این پس همه نشست های کابینه امنیتی این رژیم که تا اول ژوئیه برنامه ریزی شده اند، به جای دفتر او در یک پناهگاه زیرزمینی در شهر بیت‌ المقدس –موسوم به مرکز مدیریت بحران ملی– برگزار شود. هدف از این اقدام جلوگیری از درز اطلاعات محرمانه  عنوان شده است.

در ادامه گزارش آحارانوت آمده است هزینه ساخت مرکز مدیریت بحران ملی رژیم صهیونیستی، صدها میلیون شِکِل (واحد پول اسرائیل) بوده و هدف از ساخت آن فراهم کردن امکان مدیریت این رژیم در شرایط اضطراری عنوان شده است.

تایمز آو اسرائیل در گزارشی نوشت انتقال نشست‌های امنیتی کابینه رژیم صهیونیستی از دفتر نتانیاهو به این پایگاه زیرزمینی دال بر این موضوع است که در بحبوحه تشدید تنش ها میان تل آویو و تهران، مباحث حساسی در این نشست ها مطرح خواهد شد.
انتهای پیام/

تشکیل نشست‌های کابینه نتانیاهو در پناهگاه زیرزمینی در قدس اشغالی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر