کد خبر: ۶۵۴۲۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

  سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه  از کشف و معدوم سازی بیش از  600 کیلوگرم احشاء مرغ بی هویت در شهر کرمانشاه خبر داد.  

کشف و معدوم سازی بیش از  600 کیلوگرم احشاء مرغ صیاد غلامی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه   در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ براساس گزارش های مردمی اکیپی به سرپرستی دامپزشکی عازم محل شد و با مقادیر زیادی سنگدان، دل و جگر مرغ مواجه شدند.


او اعضاء این اکیپ را شامل دامپزشکی، شبکه بهداشت، اجرائیات شهرداری، محیط زیست و بازرسی اتاق اصناف کرمانشاه عنوان کرد و گفت: فرد خاطی در محوطه آپارتمان محل زندگی خود مقادیر زیادی سنگدان، دل و جگر مرغ را داخل چندین سبد داخل حیاط و خارج از یخچال انبار کرده بود.

وی با بیان اینکه فرد متخلف قصد داشت سنگدانها را تبدیل به گوشت چرخ کرده کند، تصریح کرد: کلیه محموله یاد شده به طور کامل ضبط و به صورت بهداشتی امحاء شد.
دکتر غلامی تبدیل سنگدان مرغ به گوشت چرخ کرده را مصداق بارز غش در معامله و تخلف بهداشتی دانست و اظهار کرد: با خاطیان در این ارتباط برخورد قانونی می شود.
این مقام مسئول سنگدان و آلایش خوراکی مرغ فاقد ارزش غذایی لازم دانست و تصریح کرد: گوشت می بایست در حضور مشتری چرخ شود و مردم حتما از خرید گوشت از پیش چرخ شده خودداری کنند.

او به شهروندان توصیه کرد گوشت مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند و هرگونه تخلف بهداشتی را با تلفن 1512 یا سامانه پیامکی 100010001512 دامپزشکی اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/ز

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر