کد خبر: ۶۵۴۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

رئیس اداره محیط زیست شهرستان روانسر گفت : یک بهله سارگپه معمولی که از ناحیه بال و پا دچار حادثه شده و آسیب دیده بود توسط یک شهروند دوستدار طبیعت به این اداره تحویل داده شد.

سارگپه آسیب دیده به دامان طبیعت بازگشتباباخانی رئیس اداره محیط زیست شهرستان روانسردر گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛    گفت:  اقدامات درمانی وتغذیه ای لازم جهت تیمار این پرنده به مدت یک ماه در محل این اداره انجام شد وپس از اطمینان از سلامتی پرنده، نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان این سارگپه را در محیط زیست طبیعی خود رهاسازی کردند.

باباخانی ضمن تشکر وقدردانی از اقدام تحسین برانگیز همیار طبیعت از تمامی افراد علاقه مند به حفظ محیط زیست ودوستداران طبیعت خواست در صورت برخورد با حیوانات وحشی آسیب دیده مراتب را جهت پیگیری وسایر اقدامات بعدی با شماره 08346527879 اداره محیط زیست شهرستان روانسر اطلاع رسانی نمایند.

 

وی ادامه داد: بیشتر پرندگان که دچار آسیب دیدگی می شوند در اثر برخورد با سیم برق است که از ناحیه بال مشکل پیدا می کنند و در برخی موارد ممکن است برای همیشه قدرت پروازشان را از دست بدهند.

انتهای پیام/ز

 

بیشتر پرندگان که دچار آسیب دیدگی می شوند در اثر برخورد با سیم برق است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر