کد خبر: ۶۵۴۲۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱

در این گزارش به آخرین وضعیت فروش فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (24 می 2018)به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 24 می 2017 ( 3 خرداد 1397 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

رتبه پنجم: فیلم « اوربرد » / فروش : 4.6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «راب گرینبرگ» ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 4.6 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 36 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «آنا فاریس» و «یوجینو دربز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

این عنوان که در حقیقت بازسازی یک فیلم رمانس محصول 1987 است، داستان مرد ثروتمندی را روایت می‌کند که توسط کارگر خود مورد هدف انتقام قرار می‌گیرد.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (17 می 2018)

 رتبه چهارم: فیلم « شکستن درون » / فروش : 6.8 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «جیمز مک‌تیگ» ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 6.8 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 29 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «گابریل یونین » و «بیلی بورک» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 6 میلیون دلار است.

این فیلم داستان مادری به نام شان را روایت می‌کند که بعد از مرگ ناگهانی پدرش، به همراه دو فرزند خود، راهی عمارت پدری‌اش می‌شود. اما پس از اینکه به عمارت می‌رسند، متوجه سیستم امنیتی بسیار قوی خانه می‌شوند. طولی نمی‌کشد که چهار سارق وارد خانه شده و درصدد هستند تا گاوصندوق پدر شان را پیدا و محتویات آن‌ را به سرقت ببرند. در ادامه، این چهار دزد، دو فرزند شان را گروگان می‌گیرند و حال ، شان باید بر سیستم امنیتی خانه غلبه کرده و فرزندان خود را نجات دهد.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (24 می 2018)

 رتبه سوم: فیلم « باشگاه کتاب » / فروش : 13.6 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «بیل هولدرمن» ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 13.6 میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «دیانا کیتون» و «جین فوندا» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم از این قرار است؛ چهار نفر که از ابتدا زندگی دوستان صمیمی یکدیگر بوده‌اند، پس از خواندن کتابی خاص، زندگی شان برای همیشه تغییر می کند.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (10 می 2018)

 رتبه دوم: فیلم « انتقام جویان: جنگ ابدیت » / فروش : 29 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «آنتونی روسو» و «جو روسو» ساخته شده است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 29 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 595 میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «رابرت دونی جی.آر» و «کریس همسورث» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم به این صورت است که انتقام‌جویان پس از اینکه از هم گسسته‌اند ، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا ، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند.

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (24 می 2018)

  رتبه اول: فیلم « ددپول 2 » / فروش : 125 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دیوید لیچ » ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 125 میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم « رایان رینالز » و «جاش برولین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 110 میلیون دلار است.

داستان این قسمت از فیلم ددپول روایتگر گروهی از افراد جهش یافته است که دور یکدیگر جمع می‌شوند تا از یک پسر بچه با توانایی خاص در مقابل سایر جهش یافته ها که همان ضدقهرمان‌ها هستند، مراقبت کنند.

گزارش از عبدالله مطیع

انتهای پیام/

آمار پرفروش‌ترین فیلم‌ها در هفته جاری (24 می 2018)

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر