کد خبر: ۶۵۴۲۵۰۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲

۶ مدرسه کمتر از ۳۰ داش آموز در آمل در صورت افزایش نیافتن تعداد دانش آموزان تعطیل می‌ شوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، عباس مرزبند رییس اداره آموزش و پرورش آمل با بیان اینکه به اینکه حدود ۵ هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی در مهرماه امسال در مدارس آمل ثبت نام خواهند کرد، گفت: ۴ سازمان در مقطع پیش دبستانی فعال هستند و شرایط برای پذیرش این میزان دانش آموز بررسی شد.

وی با بیان اینکه مدارسی که کمتر از ۳۰ داش آموز دارند تعطیل خواهند شد، افزود: ۶ مدرسه در آمل دارای این شرایط هستند که اگر تعداد دانش آموز‌های آن‌ها به ۳۰ عدد نرسد مدرسه تعطیل خواهد شد و دانش آموزان آن‌ها باید به روستای همجوار یا نزدیک‌ ترین مدرسه به شهر بیایند.

مرزبند گفت: در برخی از این روستاها، خانواده‌ها دانش آموزان خود را به آمل میفرستند که این موجب به حد نصاب نرسیدن آن مدرسه می‌ شود که باید در این خصوص تعامل وجود داشته باشد.

رییس اداره آموزش و پرورش آمل با بیان اینکه برخی مدیران مدارس غیرانتفایی در آمل نسبت به مصوبات جدید نوسازی مدارس گله داشتند، افزود: نوسازی مدارس مصوبه‌ ای داشت که در آن مدارس باید تا سال آینده مقاوم سازی شوند که این امر برای مدارس غیرانتفایی آمل کمی سخت بود که آن‌ها خواستار مهلت ۳ ساله بودند.

مرزبند افزود: حدود ۵ مدرسه در تابستان آماده پذیرش اسکان مسافران هستند و در حال آماده سازی شرایط برای این مدارس هستیم.

انتهای پیام/ م

هشدار برای مدیران ۶ مدرسه در آمل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر