کد خبر: ۶۵۴۲۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵

آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید تماشاخانه‌های سنگلج و هنر با حضور مدیرکل هنر‌های نمایشی برگزار شد.

آیین معارفه مدیران جدید تماشاخانه‌های سنگلج و هنر برگزار شدبه گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیین تودیع و معارفه مدیران تماشاخانه‌های سنگلج و تالار هنر با حضور مدیر کل هنر‌های نمایشی برگزار شد.

در این آیین کیوان نخعی مدیر روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی، کارکنان بخش‌های مختلف تالار هنر و سنگلج حضور داشتند.

شهرام کرمی در معارفه حسین موذن مدیر جدید تالار هنر با تشکر از زحمات پریسا مقتدی در دوره گذشته گفت: این تالار اصلی‌ترین پایگاه هنر کودک و نوجوان است که به خوبی توانسته مثمرثمر واقع شود. در دوره خانم مقتدی اتفاقات خوبی رخ داد و رشد این تالار در این دوره خوب بوده است در واقع این مکان الان در دوران اوج خود قرار دارد.

وی با اشاره به حضور پرانرژی و فعال پریسا مقتدی در اداره کل هنر‌های نمایشی اظهار داشت: امیدوار هستیم فعالیت جدیدشان در سنگلج نیز اتفاقات خوبی را رقم بزند. چرا که سالن سنگلج نیز برای ما خیلی مهم است.

کرمی سپس درباره سابقه زیاد حسین موذن در حوزه مدیریت فرهنگی گفت: او برای من یک پیشکسوت است و حضورش در تالار هنر می‌تواند اتفاق خوبی باشد.

اما در مراسم دیگری نیز تودیع و معارفه مدیران تماشاخانه سنگلج انجام شد. کرمی در این مراسم نیز با اشاره به نوستالژی خاصی که سنگلج برای همه دارد گفت: آقای عابدی و خانم مقتدی هر دو برایم همکاران خوبی بوده و هستند تا به حال چند بار برای خداحافظی ازاین مسئولیت به من گفته بودند که من هر بار ترجیح دادم این اتفاق نیفتد، اما به هر حال متوجه جدیت آن‌ها شده و به این نتیجه رسیدم نباید مانع تحقق خواسته‌های آقای عابدی شوم.

وی در ادامه افزود: امیدوارم در جشنواره تئاتر فجر بتوانیم در ظرفیت‌های این بزرگوار استفاده کنیم. علی عابدی در این سه سال در سخت‌ترین شرایط به همه آرامش داد و اتفاقات خوبی در سنگلج رقم زد و برنامه‌های سنگلج را پیش برد.

کرمی اظهار داشت: به نظرم عابدی با شایستگی توانست این کار‌ها را انجام دهد و امیدوارم خانم مقتدی هم با تجربیاتشان بر مزایای این سالن بیافزایند.

مدیرکل هنر‌های نمایشی در معرفی پریسا مقتدی مدیر جدید سالن سنگلج نیز گفت: من با او از پیش از اداره کل در شهرداری آشنا بودم و از نیرو‌های باسابقه ما هستند و نیاز به بازگویی ندارد که در تئاتر شهر و تالار هنر فعال ظاهر شدند امیدوارم دراین تماشاخانه سنگلج هم به فعالیت‌هایشان ادامه دهند.

در پایان این مراسم حکم مسئولیت پریسا مقتدی به عنوان مدیر جدید تماشاخانه سنگلج از سوی شهرام کرمی اعطا شد.

انتهای پیام/

مدیران تئاتری جدید معارفه شدند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر