کد خبر: ۶۵۴۲۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
با حکم معاون سیما؛

با حکم دکتر مرتضی میرباقری، معاون رئیس سازمان در امور سیما اعضای شورای اندیشه‌ورزی شبکه چهار سیما منصوب شدند.

اعضای شورای اندیشه‌ورزی شبکه چهار سیما منصوب شدندبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با حکم مرتضی میرباقری، معاون رئیس سازمان در امور سیما و با هدف بهره‌گیری از ظرفیت خبرگان و کارشناسان برای عمق‌بخشی به فرآیند تصمیم‌سازی شبکه‌های سیما، شورای اندیشه‌ورزی شبکه‌ ها تعیین شده‌اند.

بنابراین حکم، حجت الاسلام و المسلمین حمید پارسانیا، جواد لاریجانی، محمدمهدی طهرانچی، عماد افروغ، اعضای شورای اندیشه‌ورزی شبکه چهار سیما را تشکیل می‌دهند. در حکم معاون سیما، به آینده‌پژوهی و پیشنهاد مسیر آتی شبکه با توجه به ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه آن، پیشنهاد محورهای برنامه‌سازی در مناسبت‌های مذهبی و ملی ذیل گفتمان ابلاغی معاونت سیما و پیشنهاد ایده‌های نو و خلاقانه برنامه‌سازی اعم از محتوایی و ساختاری به‌منظور ارتقای جذابیت و اثرگذاری برنامه‌ها اشاره شده است.

تحلیل و بررسی گزارش‌های نظارتی، پژوهشی، نظرسنجی و ارزیابی عملکرد مراجع درون و برون سازمانی، بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه‌ها به‌ویژه برنامه‌های شاخص و پرمخاطب شبکه از نکات دیگری است که معاون سیما بر آن تأکید داشته است.

میرباقری در این حکم به پیشنهاد راهکارهای افزایش بهره‌گیری شبکه‌ها از ظرفیت‌های رسانه‌های نوین و فضای مجازی اشاره کرده خواستار افزایش همکاری و هماهنگی برای تحقق مأموریت‌ها شد.

انتهای پیام/

انتصاب اعضای شورای اندیشه‌ورزی شبکه چهار سیما

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر