کد خبر: ۶۵۴۲۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴

مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی گفت:دانشجویان دانشگاه رازی در 135 رشته کارشناسی ارشد و 61 رشته مقطع دکتری در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ غلامرضا سالمیان مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی گفت:مجوز راه اندازی هشت رشته جدید در دانشگاه رازی توسط دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم،صادر شده که از این تعداد هفت رشته در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته نیز مربوط به مقطع کارشناسی است.

وی گفت: چهار رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک، روانشناسی تربیتی، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی و جامعه شناسی انقلاب اسلامی از جمله این رشته ها هستند که در زیرگروه علوم اجتماعی و در مقطع کارشناسی ارشد راه اندازی خواهند شد.

سالمیان افزود: همچنین مجوز راه اندازی مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و رباتیک در مقطع کارشناسی ارشد در زیرگروه فنی و مهندسی صادر شده است.

سالمیان با بیان اینکه دانشگاه رازی در رشته زبان و ادبیان فارسی گرایش روایی در مقطع ارشد زیرگروه علوم انسانی نیز امسال جذب دانشجو خواهد داشت، گفت: آمار اجتماعی و اقتصادی در زیرگروه علوم دیگر رشته مقطع ارشد دانشگاه رازی کرمانشاه است که مجوز راه اندازی آن را گرفته ایم.

وی تاکید کرد: در مقطع کارشناسی نیز رشته مهندسی نفت درزیرگروه فنی و مهندسی راه اندازی می شود.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

مجوز صدور هشت رشته جدید در دانشگاه رازی صادر شده است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر