کد خبر: ۶۵۴۲۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
دور دنیا با نوآوران؛

مخترعان در کشورهای جهان اختراعات جدیدی داشته‌اند که به واسطه آنها زندگی جوامع بشری آسان شده است.

به کمک فناوری‌های نوین طبیعت را به چالش بکشید/بپرید تا تلفن همراهتان شارژ شودبه گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محققان در سراسر جهان اختراعات مختلفی را داشته‌اند که این اختراعات زندگی جوامع بشری را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
اختراعاتی‌ که هر روزه در سراسر جهان توسط محققان‌ مختلف‌ انجام می‌گیرد به پیشرفت زندگی جوامع بشری کمک شایانی می‌کند در این بسته خبری به معرفی چند اختراع مهم و کاربردی‌ می‌پردازیم‌.

غذای خود را بدون نیاز به آتش داغ کنید

به تازگی ظرف غذایی طراحی شده است که بدون نیاز به فر و یا آتش در عرض 10 دقیقه غذای شما را گرم می‌کند.

این محفظه که از جنس سیلیکون تاشو است در عرض چند دقیقه غذای شما را به آسانی داغ می‌کند. برای استفاده از این محصول تنها کافیست پاکتهای گرمایشی را در محفظه غذا قرار دهید این پاکت‌ها طی 10 دقیقه داغ می‌شوند و به واسطه داغ شدن این پاکت‌ها غذای شما هم گرم می‌شود.

تلفن همراهتان را بدون برق شارژ کنید

به تازگی دستگاهی تولید شده است که با حرکات بدن انسان وسایل برقی را شارژ می‌کند، این دستگاه مجهز به درگاه‌‌ USB است و هرگونه حرکت بدنی افراد را به برق تبدیل می‌کند، این برق سبب می‌شود تا وسایل الکترونیکی شارژ شود برای مثال هنگام راه رفتن و یا دویدن تنها کافی است تلفن همراه خود را به این دستگاه وصل کنید تا با هر حرکت شما و کالری که می‌سوزانید تلفن همراهتان شارژ شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر