کد خبر: ۶۵۴۲۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی از اتحادیه اروپا به دلیل درخواست این نهاد برای تحقیق درباره خشونت اسرائیل در مقابل معترضان عرب حامی مردم غزه به شدت انتقاد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هاآرتص، «یووال اشتاینیتز»، وزیر انرژی رژیم صهیونیستی، امروز چهارشنبه با انتقاد شدید از اتحادیه اروپا اعلام کرد: «اتحادیه اروپا می تواند به هزار هزار جهنم برود.»

این سخنان پس از آن مطرح می شود که اتحادیه اروپا خواهان تحقیقات در خصوص وحشی‌گری پلیس رژیم صهیونیستی در برابر اعراب ساکن مناطق اشغالی فلسطین شد.

اشتاینیتز در گفتگو با یک رادیوی محلی، با انتقاد شدید از اتحادیه اروپا، گفت: اتحادیه اروپا به دنبال نزدیک کردن خود به ایران است و به تهران در برابر تحریم آمریکا کمک می کند.

اشتاینیتز همچنین گفت او اتحادیه اروپایی را که به واقع، ملتهای اروپایی را نمایندگی نمی کند، به جهنم فرستاده است!

وی در ادامه انتقادهای خود از اتحادیه اروپا تصریح کرد: این سازمانی است که هیچ کس آن را هدایت نمی کند و به نسبت خودِ کشورهای اروپایی، کمترین دوستی را با اسرائیل دارد.

گفتنی است اتحادیه اروپا روز سه شنبه با محکوم کردن سرکوب پلیس رژیم صهیونیستی در برابر معترضان عرب در حیفا، خواهان انجام تحقیقاتی سریع در این باره شد. همچنین شایان ذکر است معترضان عرب در حیفا پس از قتل عام فلسطینی ها در مرز سرزمین های اشغالی با نوار غزه، دست به اعتراض زده بودند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر