کد خبر: ۶۵۴۳۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: در سال ۹۶، ۸۱ فقره انشعاب آب فضای سبز، جمع آوری و تغییرکاربری داده شده اند.


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد، رضا عطایی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: در سال ۹۶، ۲۶۰ فقره انشعاب آب فضای سبز در استان شناسایی شده که از این تعداد ۴۲ فقره جمع آوری و ۳۹ فقره از این انشعابات که در پارک‌ها جهت شرب استفاده می‌شود تغییر کاربری داده شده است.
وی اظهارکرد: از ۸۱ فقره انشعابات نامبرده شده، ۲۱ فقره انشعاب فضای سبز در شهر بجنورد جمع آوری و ۱۴ فقره تغییرکاربری، در شهر شیروان ۸ فقره جمع آوری و ۲۰ فقره تغییرکاربری و لوجلی یک مورد تغییر کاربری، جاجرم ۵ فقره جمع آوری و یک فقره تغییر کاربری، شهرقاضی یک فقره تغییر کاربری، پیش قلعه یک فقره تغییرکاربری، فاروج ۴ فقره جمع آوری، گرمه ۲ فقره جمع آوری و در شهر راز و جرگلان یک فقره تغییر کاربری و یک فقره جمع آوری شده است.
عطایی افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی آب کشور در دوسال آینده باید تمام انشعابات آب فضای سبز در سطح استان با هدف مدیریت منابع آبی جمع آوری شود که برنامه این شرکت جمع آوری این انشعابات تا پایان سال جاری است.
انتهای پیام/ط


شناسایی ۲۶۰ فقره انشعاب آب فضای سبز در سال

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر