کد خبر: ۶۵۴۳۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴

رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد کمک‌های خارجی واشنگتن به کشور‌هایی را که شهروندانشان به طور غیرقانونی به این کشور مهاجرت می‌کنند، قطع کند.

طرح ترامپ برای قطع کمک های خارجی به کشورهایی که شهروندانشان پناهجویان غیرقانونی آمریکا هستندبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ در حال بررسی طرحی است که بر اساس آن کمک های خارجی آمریکا به کشورهایی که شهروندانشان به طور غیرقانونی به این کشور مهاجرت می کنند، قطع شود.

ترامپ مدعی شد این کشورها، شهروندانی را که به آمریکا مهاجرت می کنند، نمی خواهند و آنها را تشویق می کنند تا به صورت غیرقانونی به این کشور مهاجرت کنند. وی اظهار کرد: «ما در حال بررسی طرحی هستیم که (بر اساس آن) هر زمان که یک مهاجر غیرقانونی وارد خاک آمریکا شد، بخش اعظمی از کمک های خود را به کشوری که این پناهجو از آنجا می آید، قطع کنیم.»

ترامپ در ادامه گفت: «شاید تمامی کمک های خود به این کشورها را قطع کنیم؛ زیرا معتقدم علی رغم کمک هایی که ما به آنها می کنیم، آنها ذره ای به ما کمک نمی کنند.»

ترامپ معتقد است کمک های خارجی باید فقط به «دوستان آمریکا» اعطا شود و در لایحه بودجه 2019 خود میلیاردها دلار از هزینه های دولت در خصوص ارائه کمک های خارجی به کشورهای دیگر را حذف کرده است.

انتهای پیام/

کمک به کشورهایی که در آمریکا مهاجر غیرقانونی دارند قطع می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر