کد خبر: ۶۵۴۳۷۸۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم؛

جوادیان گفت:عملیات اجرایی پروژه ی آبرسانی و لوله گذاری بلوار آیت الله بروجردی قم به طول 12 کیلومتر آغاز شده است.

آغاز پروژه ی آبرسانی به بلوار آیت الله بروجردی در قمجوادیان،مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم در گفت و گو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛  از آغاز اجرای پروژه d آبرسانی و لوله گذاری بلوار آیت الله بروجردی  خبر داد و گفت: این پروژه در دو لاین و به طول 12 کیلومتر انجام خواهد شد و  ایجاد 200 متر فضای سبز حاشیه بلوار در فاز دو این پروژه نیز آغاز شده است.

وی افزود: در فاز آبرسانی 170میلیون تومان اجرا و 330 میلیون تومان هم تامین لوازم پیش بینی شده که این هزینه تنها برای اجرای طرح در رفیوژ وسط بلوار را شامل می شود.

جوادیان عنوان کرد: اصلاح شبکه آب و نصب مخزن جدید بوستان جوان، طراحی آبرسانی بوستان های سطح منطقه سه ، انتقال آب چاه جدید در منطقه هشت به مخزن ارتفاعات امام صادق (ع)،طراحی رمپ و لوپ پردیسان و پیگیری طرح های مشاور و رفع ایرادات آن از جمله اقدامات مهمی است که از سوی این سازمان درحال پیگیری است.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اینکه بوستان های جنگلی نیز اعتباری بالغ بر 500میلیون تومان نیاز دارند خاطرنشان کرد: به جهت شرایط اقتصادی در حال حاضر مشکل در خرید لوازم است که در صورت تامین کامل لوازم این پروژه یک ماهه انجام می شود.

وی با اشاره به پروژه تامین آب بلوار آیت الله بروجردی بیان کرد: کل محوطه آبیاری قطره ای می شود که 50 درصد نسبت به غرقابی کاهش مصرف آب را به همراه دارد.

انتهای پیام/ش

آخرین وضعیت بلوار آیت الله بروجردی در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر