کد خبر: ۶۵۴۴۷۰۹
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
رضایی‌کوچی به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

رئیس کمیسیون عمران از برگزاری جلسه این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی برای بررسی نوسانات بازار مسکن خبر داد.

برگزاری جلسه کمیسیون عمران با آخوندی برای بررسی تلاطم بازار مسکنمحمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از برگزاری جلسه این کمیسیون در هفته جاری با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای بررسی علت افزایش قیمت مسکن خبر داد.

وی ادامه داد: مطالبه ما از وزارت راه و شهرسازی این است که چارچوبی را برای تعیین نرخ اجاره بها و همچنین خرید و فروش مسکن در مناطق مختلف در نظر گیرد.

رئیس کمیسیون عمران با انتقاد از وزارت راه و شهرسازی که این موضوع را کاملا رها کرده است و نظارتی بر آن نمی‌کند، گفت: بنگاه‌های املاک متأسفانه بدون هیچ‌گونه ضابطه‌ای و هرطور که خودشان می‌خواهند قیمت اجاره بها و خرید و فروش مسکن را افزایش می‌دهند و از آنجایی که چارچوب و ضابطه‌ای وجود ندارد، بی‌محابا قیمت‌ها در این بخش افزایش می‌یابد.

رضایی‌کوچی با اشاره به اینکه در فصل تابستان که فصل جابه‌جایی‌هاست، قیمت مسکن افزایش چشم‌گیری نسبت به دیگر ماه‌های سال دارد، تصریح کرد: اگر چارچوبی در این زمینه وجود داشته باشد و وزارت راه و شهرسازی نظارت کند، قیمت مسکن قابل کنترل است.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون عمران اخیرا درباره این موضوع با وزیر راه و شهرسازی مکاتبه‌ای داشته است و قرار است در هفته جاری هم نشستی با وی درباره قیمت مسکن برگزار کنیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر