کد خبر: ۶۵۴۴۸۸۷
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از رشد 13 درصدی صدور پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان در سال 96 نسبت به سال 95 خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت : در بخش صدور پروانه‌های بهره‌برداری حوزه صنعت که در واقع می‌توان آن را همان سرمایه‌گذاری‌های تحقق یافته دانست، در مجموع شاهد رشد مناسبی بوده‌ایم؛ به‌ طوری که از نظر تعداد پروانه‌های بهره‌برداری صادره از 178 واحد تولیدی ایجاد شده در سال 95 به 202 واحد ایجادی در سال 96 رسیده‌ایم و شاهد رشد 13 درصدی هستیم.

وی با اشاره به رشد چشمگیر سرمایه گذاری در گروه صنعت ساخت فلزات اساسی درسال 96  نسبت به سال 95 افزود: در سال گذشته واحد های تولیدی استان با سرمایه گذاری حدود هشت هزار میلیارد ریال ، پروانه بهره برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده اند.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: در زمینه اشتغال ایجاد شده از دو‌هزار و 968 نفر در سال 95، اشتغال ایجادی در سال 96 به سه هزار و 205 نفر می‌رسد که رشد این شاخص اشتغال در حدود هشت درصد بوده است.

بهروز اسودی تصریح کرد: درگروه صنعتی منسوجات با 233 درصد رشد از نظر تعداد و درگروه صنعتی فلزات اساسی نیز با بیش از 9هزار درصد رشد از نظر سرمایه گذاری و 1500درصد رشد از نظر ایجاد اشتغال شاهد رشد چشمگیر و دارای رتبه اول درگروههای کالایی هستیم.

انتهای پیام / گ

 رشد 233 درصدی گروه صنعتی منسوجات در استان سمنان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر