کد خبر: ۶۵۵۲۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
خاک‌‌‌فرجی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

یک مقام مسئول گفت: تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از این واحد‌ها نیمه‌کاره به متقاضیان تحویل داده شود.

تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند/ تعداد تعاونی‌های متخلف مسکن، انگشت شمار استاسماعیل خاک‌‌‌فرجی، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سراسری مسکن  کارکنان دولت در گفت‌وگو با خبرنگارمسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه 80 تا 90 درصد مشکلات پروژه‌های مسکن مهر مربوط به تعاونی‌ها برطرف شده است ،گفت: پروژه‌های مسکن مهر مربوط به  تعاونی هایی که  در شهرهای مختلف کشور باقی مانده‌اند از سوی اتحادیه تعاونی‌ها و وزارت تعاون در حال پیگیری است اما  متاسفانه بیشتر واحدهای باقی مانده، مربوط به شرکت‌های وابسته ادارات کل راه و شهرسازی است.

وی  افزود: پیمانکاران  پروژه‌هایی که در قالب قراردادهای سه جانبه ساخته شده است با مشکل مواجه شده‌اند، بنابراین وزارت تعاون نمی‌تواند برای حل این مسئله ورود کند.

خاک‌فرجی تاکید کرد: متاسفانه تعاونی‌های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند و همین موضوع باعث شد که بسیاری از این واحدها نیمه‌کاره به متقاضیان تحویل داده شود.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن  با بیان اینکه  برخی از متقاضیان بعد از ثبت نام در تعاونی های مسکن با مشکل عدم تحویل واحد خود روبرو شده اند، تصریح کرد:  ثبت نام کنندگان می توانند بلافاصله  در خواست و یا شکایت خود را مطرح و اتحادیه تعاونی ها  بعداز شناسایی تعاونی متخلف با آن برخورد می‌کند.

خاک‌فرجی با اشاره به اینکه تعداد تعاونی‌های متخلف در حوزه مسکن انگشت‌ شمار است، گفت: در این بخش وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  وارد کار شده و به شدت این موضوع را پیگیری می‌کند. خوشبختانه  اتحادیه‌های تعاونی نظارت کامل بر تمامی بخش ها دارد و در صورتیکه تعاونی مسکنی تخلفی انجام داده باشد، بلافاصله رسیدگی می‌کند.

انتهای پیام/

نظارت کامل بر تعاونی های مسکن وجود دارد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر