کد خبر: ۶۵۶۳۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

مراسم نگارش سوره قدر و آیات کلام الله مجید در مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار  حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ایام پایانی ماه مبارک رمضان، مراسم نگارش سوره قدر و آیات کلام الله مجید به همت انجمن خوشنویسان ایران شعبه تهران بزرگ و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در فضای معنوی مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار شد.

در این مراسم جمعی از خوشنویسان و هنرمندان رشته نقاشی خط با خطوط و تکنیک های مختلف آیات مبارکه قرآن مجید را تحریر کردند.

 

آیات مبارکه قرآن کریم نگارش شد

غلامحسین امیرخانی رئیس شورای عالی و مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران، در سخنانی، با یادآوری سابقه انجمن خوشنویسان ایران این نهاد هنری را سرمایه اصلی کشور دانست و حمایت مسئولان و مقامات کشوری از فعالیت های این نهاد پرسابقه را خواستار شد.

سپس غلامرضا سپهری رئیس انجمن خوشنویسان تهران اعلام کرد: ورکشاپ قلم های آسمانی، سر آغاز فصل نوین فعالیت های فرهنگی انجمن با اداره کل ارشاد بوده که الحق مدیریت اجرایی انجمن، اعضای شورا و بازرسان شعبه و دفتر مرکزی تحت رهبری ریاست محترم شورای عالی حمایت و حضور چشمگیری داشتند که عظمت و شأن نگارش آیات را نشان می دهد.

آیات مبارکه قرآن کریم نگارش شد

در حاشیه این مراسم نشست یک ساعته با حضور بهزاد مریدی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران، عارف براتی مسئول روابط عمومی و رئیس شعبه تهران بزرگ برگزار شد و در این جلسه طرفین درخصوص موضوعات انجمن به تبادل نظر و گفتگو پرداختند.

آیات مبارکه قرآن کریم نگارش شد

 در ادامه سپهری از مسئولان اداره کل خواست تا با واحد غیرقانونی که به موازات فعالیت های شعبه تهران بزرگ اقدام به برگزاری کلاس های بی کیفیت و برگزاری آزمون های غیر اصولی و صدور گواهینامه های فاقد اعتبار و خارج از برنامه‌های صادره از سوی دفتر مرکزی انجمن را دارند، برخورد قانونی داشته و مقابله با آن مرکز را در اولویت کاری خود قرار دهند.

آیات مبارکه قرآن کریم نگارش شد

 

انتهای پیام/

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر