کد خبر: ۶۵۶۳۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:بازسازی سالن علامه فرزان بیرجند نیازمند دو و نیم میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی گفت:پس از آتش‌سوزی سالن علامه فرزان بیرجند در بهمن‌ ماه سال گذشته با توجه به عنایت و توجه استاندار خراسان جنوبی کار بازسازی این سالن آغاز شد.

 

وی با اشاره به اینکه در حوزه اعتبار لازم برای بازسازی سالن علامه فرزان نیز همکاری لازم صورت گرفته است،افزود:پروژه بازسازی سالن علامه فرزان دو و نیم میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

 

محبی گفت:البته تا زمان بازسازی و تحویل مجدد سالن علامه فرزان نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا هنرمندان استان برای اجرای برنامه‌های خود در بیرجند با مشکل خاصی مواجه نشوند.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی افزود:سالن علامه فرزان در بازسازی افزایش ظرفیت خواهد داشت و در نهایت ظرفیت آن به ۶۰۰ نفر خواهد رسید که این مهم بسیاری از نیازهای استان را در حوزه‌های مختلف برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری پوشش خواهد داد.

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر کار سقف سالن به اتمام رسیده است،اظهار کرد:همچنین در بازسازی بسیاری از نواقص گذشته رفع شده و برای معلولین مناسب‌سازی خواهد شد.

 

محبی گفت:طبق قولی که توسط پیمانکار پروژه داده شده است سالن علامه فرزان در اسفندماه سال جاری تحویل داده می‌شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی افزود:همچنین سالن گلبانگ شهر بیرجند نیز جهت بازسازی تخریب شده تا پس از اتمام بازسازی هنرمندان خراسان جنوبی و بیرجند در فضای مناسب تری از این سالن استفاده کنند.

 

گفتنی است سالن علامه فرزان بیرجند در بهمن‌ماه سال ۹۶ در حادثه حریق تخریب شد.

منبع:مهر

انتهای پیام/غ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر