کد خبر: ۶۵۶۳۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
رئیس دانشگاه آزاد:

رهبر گفت: پس از توافق دانشگاه آزاد و کمیته امداد، ساختمان جدید این دانشگاه در سوهانک را تحویل گرفتیم.

به گزارش خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد در حاشیه بازدید از ساختمان جدید این دانشگاه در سوهانک، گفت: این مجتمع که از سوی دانشگاه آزاد خریداری شده برای کمیته امداد است و چند سال پیش مسئولان  دانشگاه آزاد برای خرید آن،  مذاکرات موفقی با کمیته امداد داشتند که مسکوت ماند، این بحث در دو تا سه ماه گذشته باز هم جان گرفت و منجر به توافقات نهایی شد  تا دانشگاه مجتمعی مطلوب داشته باشد.

وی اظهار کرد: توافق مسئولان در جلسات دانشگاه آزاد و کمیته امداد باعث شد که  حراست کمیته امداد ساختمان را تخلیه کند و حراست دانشگاه آزاد در مجتمع مستقر شوند. البته در این بازدید  نام مجتمع به مجتمع دانشگاهی امام خمینی (ره) تغییر یافت.

رهبر تصریح کرد اضافه کرد: ۳۰ هزار دانشجوی واحد تهران مرکز دانشگاه تهران  از مهرماه به این مجتمع منتقل می‌شوند، این افراد در ۶ دانشکده و ۱۲ ساختمان مسکونی و اداری فعال بودند البته به دلیل نبود برخی تجهیزات دانشجویان سال‌های دوم، سوم و چهارم مقطع کارشناسی دانشکده هنر  به این ساختمان منتقل نمی شوند و آینده انتقال آنها پیگیری می‌شود.

وی در خصوص نحوه رفت و آمد دانشجویان به سوهانک گفت: ایستگاه مترو در نزدیکی مجتمع سوهانک  قرار دارد و به همین دلیل دانشجویان مشکلی در رفت و آمد ندارند، همچنین در این مجتمع برای دانشجویانی که وسیله نقلیه شخصی دارند، پارکینگ‌هایی تعبیه شده است.

انتهای پیام/

انتقال واحد تهران مرکز دانشگاه تهران به سوهانک

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر