کد خبر: ۶۵۶۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱

افزایش قیمت سکه در روزهای اخیر به ضرر مدال آوران کشتی گیر تمام شد.

دود نوسان قیمت سکه در چشمان گوش شکسته هابه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که وزارت ورزش و جوانان مبلغ 6 میلیارد تومان حواله سکه جوایز مربوط به مراسم تجلیل ریاست جمهوری از قهرمانان سال های 95 و 96 را به حساب فدراسیون کشتی ریخته است اما فدراسیون نتوانسته سکه کشتی گیران را به آنها اهدا کند.

بنا براین گزارش وزارت ورزش و جوانان مبلغ سکه قهرمانان را یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان در نظر گرفته و این در حالی است که با افزایش قیمت سکه و نوسانات بازار بانک مرکزی برای تحویل سکه های مورد نظر از فدراسیون کشتی علاوه بر آن 6 میلیارد؛مبلغ یک و نیم میلیارد دیگر را طلب کرده است.

بیشتر بخوانید : 

وزارت ورزش نیز علی رغم آنکه از طریق مسئولان فدراسیون کشتی در جریان این موضوع قرار گرفته اما تاکنون هیچ اقدامی را انجام نداده و این در حالی است که مبلغ مابه‌التفاوت برای چند فدراسیون دیگر واریز شده است.

حال باید منتظر ماند و دید که در آستانه بازی های آسیایی آیا مسئولان ورزش کشور راه کار مناسبی را برای مدال آوران کشتی گیر در نظر خواهند گرفت یا دود نوسان قیمت ارز و سکه بازار فقط در چشمان گوش شکسته ها خواهد رفت.

انتهای پیام/

پرداخت جوایز قهرمانان کشتی گیر در هاله ای از ابهام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر