کد خبر: ۶۵۸۲۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱

شهرام گیل‌آبادی به عنوان مدیرعامل جدید خانه تئاتر معرفی شد.

آیا انتصاب شهرام گیل‌آبادی به سمت مدیر عاملی خانه قطعی است؟به گزارش خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  شهرام گیل آبادی برای تصدی مدیریت خانه تئاتر انتخاب شد.

ایرج راد رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره روند انجام مذاکرات با گیل آبادی برای مدیریت این نهاد گفت: توافقات اولیه برای آغاز فعالیت گیل آبادی در مدیریت خانه تئاتر انجام شده و قرار است در جلسه امروز هیئت مدیره خانه تئاتر، درباره سایر امور مدیریتی این نهاد تصمیم گیری شود.

طبق اخبار رسیده، این جلسه در محل عمارت جدید خانه تئاتر با حضور ايرج راد و اصغر همت برگزار شد. شهرام گیل آبادی پس از توافق تکمیلی و تعیین دستمزد، کلیه حقوق خود را به حساب کمک به هنرمندان تئاتر در خانه تئاتر اهدا کرد.

گفتنی است؛ گیل‌آبادی، مدرک لیسانس و فوق‌لیسانس تئاتر خود را از دانشگاه هنر و مدرک دکتری پژوهش هنرش را از دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران دریافت کرده است.

وی از سال ۱۳۷۶ ️تهیه‌کننده رادیو جمهوری اسلامی ایران و در فاصله ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۱ مدیر طرح و برنامه شبکه رادیویی جوان بود. وی از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ نیز مدیر این شبکه بود. گیل‌آبادی از ۱۳۹۲ تا امروز رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران است و این احتمال وجود دارد که روز‌های آخر حضورش در شهرداری را تجربه می‌کند.

شب یلدا، خوان هشتم، بانو، تصویر‌های شکسته، پیوند خونی، حکمی برای دادگاه یک زن، آواز از دورترین کرانه مه‌آلود زمین، سپنج، رنج و شکنج فرخنده و یک دقیقه و سیزده ثانیه بخشی از فعالیت‌های هنری گیل‌آبادی است.

انتهای پیام/

 

انتصاب مدیر عامل جدید خانه تئاتر

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر