کد خبر: ۶۵۸۵۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲

پایگاه صهیونیستی «جروزالم پست» به تحلیل گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره قاچاق انسان در سرزمین‌های اشغالی پرداخته و می‌نویسد رژیم صهیونیستی قربانیان قاچاق انسان را تنبیه می‌کند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه خبریجروزالم پست می‌نویسد: بر اساس گزارش وزارت خارجه آمریکا، اسرائیل باید اقدامات بیشتری در مراقبت از قربانیان قاچاق انسان به خصوص جمعیت مهاجران آفریقایی انجام دهد.

سرزمینی که مقصد سوء استفاده جنسی از زنان  و مردان است!

در ادامه این گزارش آمده است: در مقایسه با گزارش‌های پیشین، اسرائیل به صورت قابل توجهی مجرمین قاچاق انسان کمتری را محکوم کرده و حکم‌های ضعیفی در این زمینه صادر شده که مطابقتی با شدت جرم انجام شده ندارند و همچنین هیچکدام از مجرمان کار اجباری تحت تعقیب قضای قرار نگرفته‌اند.

این پایگاه صهیونیستی افزود: بر اساس گزارش‎های سازمان‌های اسرائیلی برخی از قربانیان قاچاق انسان خدمات محافظتی مناسبی را دریافت نمی‌کنند.

جروزالم پست به نقل از گزارش وزارت خارجه آمریکا نوشت: مهاجران اریتره و سودان به اسرائیل که بیشترین مهاجران غیرقانونی را تشکیل می‌دهند در برابر سوء استفاده‌های جنسی و کار اجباری به شدت آسیب‌پذیر هستند.

این گزارش در ادامه می‌افزاید: بسیاری از این مهاجران در منطقه سینا ربوده شده و به دست گروه‌های جنایتکار افتاده و مورد آزار و اذیت‌های جنسی و کار اجباری قرار گرفته‎اند.

سرزمینی که مقصد سوء استفاده جنسی از زنان  و مردان است!

وزارت خارجه آمریکا در گزارش خود نوشته است: به دلیل روش‌های غربالگری نامناسب، اسرائیل قربانیان قاچاق انسان را به دلیل جرم‌هایی مانند نقض قوانین مهاجرات تنبیه می‌کند در حالیکه این ارتکاب جرم تأثیر مستقیم قرار گرفتن افراد در معرض قاچاق انسان است.

وزارت خارجه آمریکا در ادامه گزارش خود بر لزوم صادر کردن حکم قضایی سنگین‌تر برای مجرمان قاچاق انسان و مطابقت این حکم‌ها با شدت جرم صورت گرفته تأکید می‌کند.

جروزالم پست می‌نویسد: اسرائیل از سوی وزارت خارجه آمریکا به عنوان مقصدی برای مردان و زنانی است که هدف کار اجباری و سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرند.

منبع: میزان

انتهای پیام/

گزارشی از قاچاق انسان سازمان یافته در سرزمین‎های اشغالی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر