کد خبر: ۶۵۸۵۹۴۲
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با بیان اینکه تا پایان امسال 90 درصد از روستاهای استان سمنان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند گفت: ایجاد رفاه و حفظ عدالت و ایجاد توسعه پایدار در منطقه از مهم‌ترین اهداف این نهاد است.

تا پایان امسال 90 درصد از روستاهای استان سمنان از نعمت گاز برخوردار می‌شوندبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت :گازرسانی به مناطق روستایی استان سمنان یکی از مهم‌ترین رویکردهای این شرکت در راستای رفع محرومیت و توجه به مردم مناطق محروم است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه در حال حاضر 85 درصد از جمعیت روستایی استان سمنان از نعمت گاز برخوردار هستند اعلام کرد: تمام مناطق شهری استان سمنان نیز گازرسانی شده است و در این بخش محرومیت وجود ندارد.

شریفی عنوان داشت : سال گذشته بالغ‌ بر 270 کیلومتر شبکه‌گذاری انجام‌شده است و نصب بیش از 3 هزار و 420 علمک گاز و پذیرش 9 هزار و پذیرش 870 مشترک جدید گاز شهری و روستایی از مهم‌ترین اقدامات شاخص این شرکت در این مدت بوده است.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال 90 درصد از روستاهای استان سمنان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند ابراز داشت: ایجاد رفاه و حفظ عدالت و ایجاد توسعه پایدار در منطقه از مهم‌ترین اهداف این نهاد است.

انتهای پیام / گ

۸۵ درصد از جمعیت روستایی استان ‌از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر