کد خبر: ۶۵۸۶۲۴۴
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
نعمتی در جمع خبرنگاران:

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مسائل مطرح شده در جلسه غیرعلنی صبح امروز را تشریح کرد.

تصمیم‌گیری بخشی از طرح حمایت از اقتصاد ملی به کمیته سران قوا ارجاع شدبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، درباره جلسه غیرعلنی صبح امروز، اظهار کرد: مجلس امروز برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی جلسه غیرعلنی برگزار کرد و نمایندگان هم نظرات خود را ارائه کردند.

وی ادامه داد: مجلس برای برون رفت از مشکلات اقتصادی، کمیته‌ای را تشکیل داد که این کمیته جمع‌بندی خوبی را در مورد برون‌رفت از مشکلات داخلی ارائه کرد، در این کمیته کارشناسان اقتصادی و نمایندگان دولت هم حضور داشتند و موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: در این جلسه بیان شد که طرح حمایت از اقتصاد ملی در جهت مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا بار مالی دارد و خلاف اصل 75 قانون اساسی است لذا مقرر شد بخش‌هایی از این طرح که باید سریعا اجرا شود، به کمیته هماهنگی سران سه قوه ارجاع شود تا هرچه سریعتر روی آنها تصمیم گیری شود.

نعمتی خاطرنشان کرد: همچنین بخشی از این طرح که ماهیت قانونگذاری دارد اما با اصل 75 مغایرت دارد، به دولت ارائه می‌شود تا دولت در اسرع وقت لایحه را تقدیم مجلس کند تا بتوانیم مشکلات را هرچه سریعتر حل کنیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر