کد خبر: ۶۵۸۶۳۵۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲

مسئول حرکت‌های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: در تابستان امسال ۱۰۰ گروه جهادی استان بوشهر به مناطق محروم اعزام می‌شود.

اعزام ۱۰۰ گروه جهادی استان بوشهر به مناطق محرومبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، یونس عبدالهی پور صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران خواستار فرهنگ‌سازی در مورد فعالیت‌های گروه‌های جهادی شد و اظهار داشت: فلسفه کار اردو‌های جهادی خودجوش بودن است.

وی با اشاره به ضرورت برجسته کردن اقدامات گروه‌های جهادی برای ترغیب مردم به سمت این اردوها، گفت: باید فضای خدمت را فراهم و جلوه‌های اجتماعی کار را برجسته کنیم.

عبدالهی پور با اشاره به اعزام بیش از ۱۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار استان و کشور اظهار کرد: بخشی از این اعزام‌ها به مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

خدمات‌دهی ۶۰۰۰ نفر

مسئول حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: اعزام اردو‌های جهادی نوروزی به سراسر کشور از ۱۰ روز پیش آغاز شده و تا ۲۰ فروردین ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

عبدالهی پور با اشاره به اینکه در اردو‌های جهادی تابستان شش هزار نفر در حوزه‌های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، کشاورزی و ... ارائه خدمات می‌کنند، تصریح کرد: اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار استان بوشهر تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

وی افزود: افرادی که تمایل به خدمات رسانی به مردم محروم کشور را در قالب اردو‌های جهادی داشته باشند، برای ثبت نام باید به پایگاه‌های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

انتهخای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر