کد خبر: ۶۵۸۶۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
پیش از آغاز تعطیلی ۴ جولای آمریکا؛

یک روز قبل از تعطیلات ۴ جولای آمریکا، در معاملاتی پر نوسان، پس از این که در شروع معامله دیروز قیمت نفت آمریکا، برای اولین بار در بیش از ۳ سال اخیر، از ۷۵ دلار فراتر رفت، قیمت‌ها افت کردند.

قیمت نفت از رکورد ۳ و نیم ساله خود پایین آمدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  به نقل از رویترز، سه‌شنبه شب، یک روز قبل از تعطیلات ۴ جولای آمریکا، در معاملاتی پر نوسان، پس از این که در ابتدای معاملات دیروز قیمت نفت آمریکا، برای اولین بار در بیش از ۳ سال اخیر، از ۷۵ دلار فراتر رفت، قیمت‌ها افت کردند.

قیمت نفت در ابتدای معاملات دیروز با نگرانی‌های مربوط به عرضه نفت، بالا رفت اما با تمایل سرمایه‌گذاران به کسب سود، و همچنین پیش‌بینی این‌که اختلالات عرضه آن‌قدر که قبلا انتظار می‌رفت، طول نمی‌کشد، قیمت‌ها دوباره افت کرد.

قیمت نفت خام سبک آمریکا، با ۲۵ سنت افت به ۷۳.۶۹ رسید. این شاخص نفتی دیروز تا سطح ۷۲.۷۳ دلار هم افت کرده بود. قیمت نفت خام آمریکا در معاملات دیروز برای اولین بار از ۷۵ دلار هم فراتر رفت و در یک لحظه رکورد ۷۵.۲۷ دلار برای هر بشکه را به ثبت رساند.

بنچ‌مارک برنت هم ۱۰ سنت افت کرد و بع ۷۷.۲۰ دلار برای هر بشکه رسید. در معاملات دیروز ، برنت تا ۷۶.۶۷ دلار به ازای هر بشکه افت کرد و تا رکورد ۷۸.۸۵ دلار هم رشد کرد.

سود اولیه بازار پس از این به دست آمد که به نظر می‌رسد ایران انتقال نفت خاورمیانه از خلیج فارس را تهدید کرده است. همچنین افت تولید لیبی به علت حضور پیکارجویان مخالف دولت در میادین نفتی، قیمت‌ها را بالا برد.

انتهای پیام/

افت دوباره قیمت های نفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر