کد خبر: ۶۵۸۶۷۹۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
معاون توسعه مدیریت و منابع اورژانس کشور خبر داد؛

معاون توسعه مدیریت و منابع اورژانس کشور از اضافه شدن 1500 انواع دستگاه موتورلانس و آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور خبر داد.

1500 انواع دستگاه موتورلانس و آمبولانس در ناوگان اورژانس کشوربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمد فتحی ،معاون توسعه مدیریت و منابع اورژانس کشور با بیان اینکه  تا کنون 270دستگاه موتورلانس در ناوگان اورژانس کشور فعالیت می کند بیان کرد: در آینده نزدیک 1500 انواع دستگاه موتورلانس و آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور اضافه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد 1000 دستگاه آمبولانس مقدمات خرید آن انجام شده است، گفت: این تعداد آمبولانس به همراه 500دستگاه موتورلانس تدیجی به ناوگان اورژانس کشور افزوده می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اورژانس کشور به لزوم اورژانس ریلی در کشور اشاره کرد و گفت: طی توافق نامه ای با راه آهن کشور و سازمان اورژانس مقدمات اجرایی شده اورژانس ریلی در کشور در دست بررسی قرار گرفته است.

فتحی با بیان اینکه اورژانس ریلی تحولی نوین و خدمتی جدید از اورژانس کشور خواهد بود، بیان کرد: در زمان ها و مکان هایی که نمی توان از خدمات جاده ای اورژانس استفاده کرد، اورژانس ریلی می تواند کمک شایسته ای کند.

وی با اشاره به اهمیت این نوع خدمت جدید از اورژانس خاطر نشان کرد: با استفاده از اورژانس ریلی می توان در زمان صرفه جویی کرد و بهترین خدمات را به مردم ارائه داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اورژانس کشور با بیان اینکه هنوز اورژانس ریلی در هیچ استانی راه اندازی نشده است گفت: این خدمت جدید اورژانس با همکاری راه آهن در هر جا که ریل و زیر ساخت ریلی وجود داشته باشد به مردم ارائه خدمات خواهد کرد.

فتحی با اشاره به خدمات اورژانس هوایی کشور بیان کرد: در حال حاضر 40 فروند بالگرد در این راستا خدمت رسانی می کنند که به زودی 7 فروند دیگر به این تعداد افزوده خواهد شد.

انتهای پیام/د.ا

اضافه شدن 1500 انواع دستگاه موتورلانس و آمبولانس به ناوگان اورژانس کشور

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر