کد خبر: ۶۵۸۷۳۶۵
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۴

به منظور تسهیل در رفت و آمد خودرو‌ها و سفر ایمن برای مسافران جاده چالوس فردا و دوشنبه ۱۸ تیرماه یکطرفه می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۱۵ تیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود: با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۸ تیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ روز دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می‌شود.

وی با بیان اینکه رفت و آمد همه تریلر‌ها در جاده هراز کماکان ممنوع است، گفت: آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا  جمعه ۱۵ تیر و از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه ۱۷ تیر و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۸ تیر در جاده هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد موتور سیکلت به جزء موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی تا سه شنبه ۱۹ تیر از جاده‌های کرج – چالوس، هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
انتهای پیام/ آ.

آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از امروز در جاده‌های مازندران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر