کد خبر: ۶۵۸۷۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳

پروژه فیبر نوری شهر ارومیه با امضای قراردادی فی مابین شهرداری ارومیه و یکی از شرکت‌های خدمات ارتباطی در راستای هوشمند سازی شهر ارومیه کلید خورد.

به گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛ در پروژه فیبر نوری شهر ارومیه یکی از شرکت های خدمات ارتباطی با کمک شهرداری ارومیه زیرساخت های ارتباطات شهر ارومیه را تقویت خواهد کرد.

محمد حضرت پور، شهردار ارومیه در نشستی با مدیر عامل این شرکت ارتباطی با اشاره به امضای قرارداد پروژه فیبر نوری شهر، بیان کرد: شهرداری ارومیه با مشارکت یکی از شرکت های خدمات ارتباطی با اجرای این پروژه در راستای تحقق شهر هوشند قدم بر خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پروژه فیبر نوری شهر ارومیه در ۶۷ کیلومتر اجرا می‌شود، بیان کرد: پروژه فیبر نوری ارومیه با صرف اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد تومان در مدت یک سال اجرا خواهد شد و بزودی اجرای آن آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای تحقق شهرهوشمند باید امکانات زیر ساخت‌ای را توسعه داد تا شهروندان از خدمات الکترونیک بهره کافی را ببرند، افزود: شهرداری ارومیه در تلاش است در این زمینه گام بردارد تا ۱۲۳ نوع خدمتی که به مردم ارائه می‌دهد در آینده به صورت الکترونیک باشد.

وی یاد آورشد: با اجرای پروژه فیبر نوری شهر ارومیه در راستای تحقق درامد‌های پایدار برای مدیریت شهری گام بر می‌داریم.


انتهای پیام/ح


راه اندازی فیبر نوری شهر در ارومیه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر