کد خبر: ۶۵۸۷۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱

رئیس شورای شهر بیرجند گفت:اجرای طرح جامع زیباسازی مبلمان شهری بیرجند آغاز شد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛تقی زاده رئیس شورای شهر بیرجند گفت:اجرای طرح جامع زیباسازی مبلمان شهری با طراحی و بهسازی محیط شهری و بهره گیری از روشهای تخصصی مرتبط با زیباسازی شهر صورت می گیرد.


وی با بیان اینکه استفاده از ایده های خلاق در معماری و طراحی مبلمان شهری یک اصل است،افزود:روشها و ایده های کارشناسی با بهره گیری از ظرفیت های موجود شهری و توجه به بافت های مختلف شهر بیرجند در پروژه های شهری اجرا می شود.

 

تقی زاده گفت:هم اکنون در این طرح آیلندها و پایه های فلزی خیابانهای بهشتی، توحید، بلوار شهدای عبادی و انتهای خیابان غفاری نصب و آیلندهای بوستان بهجت و سایت اداری و سیستم آبیاری نوین در بوستانهای صیاد شیرازی، آزادی، توحید و بوستانهای محله ای و نصب المانهای شهری در 5 میدان ورودی شهر در حال اجرا است.

 

رئیس شورای شهر بیرجند همچنین از اجرای بوستان خطی، زیباسازی پارک جنگلی و اتصال سه راه اسدی به پل موسی بن جعفر بیرجند در آینده نزدیک در قالب طرح جامع زیباسازی خبر داد و افزود:در این طرح، مکان یابی متناسب با بافت اجتماعی، لحاظ نمودن خصوصیات محیطی و ارتقاء سیما و منظر شهری در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.


وی گفت:پیش بینی می شود حدود 25 میلیارد تومان برای طرح جامع زیبا سازی مبلمان شهری بیرجند هزینه شود که از محل اعتبارات داخلی شهرداری تأمین می شود.

 

تقی زاده افزود:شورای شهر بیرجند از فعالیت های شهرداری برای ارتقاء شاخص های شهری حمایت و پشتیبانی می‌کند.

انتهای پیام/غ

هزینه 25 میلیارد تومانی برای طرح زیباسازی مبلمان شهری بیرجند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر