کد خبر: ۶۵۸۷۸۱۸
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: با ابلاغ دستورالعمل ساماندهی و تقویت مدیریت مرز‌های مجاز آبی و دریایی از سوی کار گروه ویژه مرزی شورای امنیت کشور، مدیریت واحد مرز‌های دریایی این استان به گمرک واگذار شده است.

مدیریت مرز‌های آبی و دریایی استان بوشهر به گمرک واگذار شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، منصور بازیار روز پنجشنبه درکمیسیون ساماندهی و تقویت مدیریت مرز‌های مجاز آبی و دریایی استان بوشهر افزود: واگذاری مدیریت واحد مرز‌های زمینی و دریایی به گمرک با هدف روان سازی امر صادرات و واردات، هماهنگی و انسجام بخشی بیشتر بین دستگاه‌های مستقر در مرز صورت گرفته است.

وی بیان کرد: نبود مدیریت متمرکز برای ساماندهی و تقویت مدیریت مبادی ورودی و خروجی مجاز باعث برخورد‌های جزیره‌ای و بروز مشکلاتی ناخواسته برای تاجران و بازرگانان می‌شد که با ابلاغ این دستور العمل هماهنگی و تعامل دستگاه‌های مختلف مستقر در مرز‌ها افزایش می‌یابد.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: واگذاری مدیریت مرز‌های آبی و دریایی به گمرک توسعه تجارت، تقویت خدمات رسانی به تاجران، بازرگانان و صاحبان کالا و روان سازی امور را به دنبال دارد.

بازیار افزود: براساس دستور العمل ابلاغی وظایف هر یک از سازمان‌ها و دستگاه‌های مستقر در مرز مشخص و تمام دستگاه‌ها باید بر اساس وظایف تعیین شده به ارائه خدمت بپردازند.

وی برضرورت همکاری، تعامل، راهنمایی و نظر مشورتی تمام دستگاه‌ها برای برطرف کردن مشکلات تاکید کرد.

بازیار گفت: ارائه خدمت جهادی و دلسوزانه با هدف برطرف کردن مشکلات حوزه تجارت استان از اولویت‌های گمرکات این استان است.

سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر یادآور شد: این استان دارای پنج مرز آبی مجاز، ۲ مرز هوایی و ۹ مرز آبی مشمول ماده ۲۶ قانون امور گمرکی سابق است.

انتهای پیام/م

ساماندهی و تقویت مدیریت مرزهای مجاز آبی و دریایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر