کد خبر: ۶۵۸۸۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹

سرمربی تیم فوتبال بادران گفت: تیم ملی نتایج خوبی در جام جهانی روسیه گرفت اما هنوز جای پیشرفت دارد.

پاشازاده: تیم ملی فوتبال هنوز جای پیشرفت دارد / کی روش باید در تیم ملی فوتبال حفظ شودمهدی پاشازاده در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره بازی دوستانه تیم بادران با تیم ملی امید اظهار کرد: برگزاری بازی دوستانه باعث می شود که شناخت خوبی از بازیکنان تیم خود بدست آورم و ببینم که تیم در چه شرایط بدنی و فنی قرار دارد و هم بتوانیم به تیم ملی امید در جهت آماده سازی برای بازی های آسیایی کمک کنیم. 

او درباره اینکه تیم ملی بهترین نتایج  در جام جهانی روسیه کسب کرده است، گفت: به هر حال بازیکنان در جام جهانی روسیه زحمت کشیدند و نتایج خوبی هم گرفتند و در بازی آخر برابر پرتغال هم توانستند از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنند. ر بهالبته تیم ملی هنوز جای پیشرفت دارد و دیدیم که تیم ملی ژاپن از مرحله گروهی صعود کرد و برابر بلژیک تا آخرین دقیقه بازی امیدوار صعود به مرحله بعد جام جهانی بود. 

تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال ریسکش بالاست 

پاشازاده درباره اینکه تیم ملی با کی روش ادامه بدهد یا نه! بیان کرد: ثبات همواره خوب بوده است و تغییر سرمربی تیم ملی ریسکش بالاست و با نتایج خوبی که  در جام جهانی گرفتیم باید با کی روش ادامه بدهیم. البته شاید سایر مربیان در سال های آینده بتوانند به تیم ملی کمک کنند اما اکنون زمان تعویض سرمربی تیم ملی نیست. 

هر چه لژیونر بیشتر باشد به نفع فوتبال کشورمان است 

سرمربی تیم بادران درباره اینکه بازیکنان ذاخلی برخلاف اظهار نظر کی روش بهترین عملکرد در جام جهانی روسیه داشتند، گفت: ما باید از لحاظ روحی و روانی و نحوه بازی خود در لیگ کشورمان تغییراتی ایجاد کنیم و بازیکنانی همانند بیرانوند، مجید حسینی، وحید امیری ، امید ابراهیمی و روزبه چشمی در صورتی که در لیگ های اروپایی بازی کنند نقششان در تیم ملی پررنگ تر می شود و دیدیم که هم بازیکنان داخلی و هم لژیونرها در تیم ملی خوب بازی کردند و هر چه لژیونر بیشتر داشته باشیم برای فوتبال کشورمان بهتر است.

روزی روی نیمکت استقلال می نشینم که لیاقت داشته باشم  

پاشازاده درباره اینکه خودش را برای سرمربی تیم استقلال آماده ی کند، گفت: من فوتبال را از پایه شروع کردم و پله پله جلو می روم و روزی روی نیمکت تیم استقلال می نشینم که لیاقت داشته باشم 

متاسفانه جادوگری در لیگ دسته یک وجود دارد 

او درباره موضوع جادوگری در لیگ دسته یک فوتبال بیان کرد: متاسفانه جادوگری در فوتبال وجود دارد و فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق باید به این مسئله ورود کنند و تاکنون هم چند نفر را محروم کردند. برخی از افراد به سمت جادوگری می روند اما من اعتقاد به این موضوع ندارم و خرافی نیستم و کارهای فنی را در زمین مسابقه و تمرینات انجام می دهم . 

بازیکنان خوبی از لیگ دسته یک به برتر راه یافتند 

سرمربی تیم فوتبال بادران درباره فشردگی بازی های لیگ دسته یک گفت: رقابت های فوتبال در لیگ دسته یک جذاب شده است و همگی تیم ها در این لیگ مدعی هستند و سال گذشته 6، 7 تیم از میان 16 تیم مدعی قهرمانی بودند و بازی هایشان نزدیک به هم است.در لیگ دسته یک حساسیت زیادی شده است و هر سال بازیکنان خوبی به لیگ برتر تحویل داده می شود. 

او در پایان درباره اهدافش در تیم بادران خاطر نشان کرد: هدفم این است که بازی اول در لیگ دسته یک را با موفقیت پشت سر بگذاریم و از اکنون به دنبال قهرمانی در این رقابتها نیستم. 

بیشتر بخوانیم: 

استیلی: از حیثت فوتبال ایران دفاع می‌کنیم

پیروزی تیم ملی امید مقابل بادران با دبل مهاجم پرسپولیس

انتهای پیام/ 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر