کد خبر: ۶۵۸۸۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲

یک مراسم عروسی باشکوه به دنبال رعد و برقی پر سر و صدا به هم ریخت و کار زوج جوان از مراسم ازدواج به طلاق کشیده شد.

یک عروس به خاطر ترس داماد از رعد و برق، عروسی خود را لغو کرد.به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در هند در هنگام مراسم عروسی، یک زن به خاطر ترس داماد از رعد و برق حاضر به ازدواج با داماد نشد، زیرا او از یک رعد و برق خیلی ترسیده بود.

این اتفاق در ایالت بیحر در شرق هند صورت گرفته بود. عروس حاضر به ازدواج با این مرد به خاطر "رفتار عجیب" داماد نشد، زیرا او از رعد و برق می ترسید.

پس از این اتفاق، خویشاوندان داماد شروع به اعتراض و سر و صدا کردند، پلیس حتی در این جمع حضور پیدا کرد و در نتیجه این حادثه سه خویشاوند عروس دستگیر شد.

یکی دیگر از اتفاقات عجیبی که اخیرا در زمینه ازدواج رخ داد مربوط به یکی از ساکنان آمریکا بود که به صورت نمادین با یک درخت انجیر بزرگ ازدواج کرد تا مانع از قطع این درخت شود.

مقامات یکی از شهرهای آمریکا تصمیم گرفتند تا این درخت را که ریشه های آن در خارج از پارک گسترش یافته بود و به زمین مجاور رفته بود را از ریشه قطع کنند. ساکنان محلی برای چند ماه به دنبال لغو تصمیم بودند.


بیشتر بخوانید:ازدواج جنجالی مردی با ۲ دختر در یک روز +فیلم


این زن قبلا شنیده بود که یکی از زنان مکزیک برای جلوگیری از قطع بی رویه درختان با آنها به صورت نمادین ازدواج کرده بود. او این فکر را با دوستان خود مطرح کرد و همه قبول کردند که از ایده او حمایت کنند.

یک عروس به خاطر ترس داماد از رعد و برق، عروسی خود را لغو کرد.

منبع:اسپوتنیک

انتهای پیام/

لغو عروسی به خاطر رعد و برق

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر