کد خبر: ۶۵۸۸۴۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

مهدی کوچک‌زاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به راهبرد احتمالی کشورمان در برابر غرب واکنش نشان داد.

کوچک زادهبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی کوچک‌زاده نماینده سابق نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به راهبرد کشورمان در قبال تنگه هرمز در صورت سنگ‌اندازی غرب در مسیر پیشرفت اقتصادی کشورمان اشاره کرد و نوشت:

بسم الله الرحمن الرحيم
فَمَنِ اعْتَدَىٰ عَلَيْكُمْ فَاعْتَدُوا عَلَيْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَىٰ عَلَيْكُمْ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ سوره بقره ١٩٤
هر که به ستم بر شما دست دراز کند او را از پای در آورید به قدر ستمی که به شما رسانده است، و از خدا پروا کنید و بدانید که خدا با پرهیزکاران است.

١-مشكل و مسئله
آمريكا بسياري از اموال ملت ايران را مصادره و از طرق گوناگون از جمله تحريم ها ملت ايران را تحت فشار اقتصادي قرار داده است و شرايط را به نقطه بحراني نزديك نموده است.
٢- ارزيابي توانايي ايجاد كننده مشكل(آمريكا)
آمريكا نه مي تواند و نه مي خواهد با ايران وارد درگيري نظامي شود. ورود به فاز نظامي و جنگ در منطقه و خليج فارس و تنگه هرمز بيشترين آسيب را به آمريكا وارد خواهد نمود.
٣- راه حل رفع بحران اقتصادي
همانطور كه دادگاههاي آمريكا به صورت يكطرفه و ظالمانه اموال ملت ايران را مصادره و با فشار به ديگر دولت ها موجبات فشار اقتصادي به ملت ايران را فراهم مي كنند دستگاه قضايي ايران مي تواند و بايد نسبت در جهت جبران خسارات وارده به ملت از طرف آمريكا، حكم به مصادره اموال آمريكايي ها در هر جا كه يافت شود بدهد . با توجه به موارد مندرج در بندهاي يك و دو و با استناد به احكام دستگاه قضايي ايران ، و در نظر داشتن آيه شريفه صدر مطلب، پيشنهاد مي شود كليه كشتي هاي متعلق به آمريكا موقع عبور از تنگه هرمز متوقف و در جهت مقابله به مثل و تامين نيازهاي ملت ايران كالاي آنها در بنادر ايران تخليه و سپس اجازه عبور دريافت كنند!
پی‌نوشت :
مي شود و مي توانيم
راه حل پيشنهادي شدني است اگر اذناب آمريكا در حاكميت بگذارند! اذناب آمريكا مي خواهند با ادامه روند فرسايشي فعلي شرايط را به گونه اي رقم بزنند كه تمامي نقاط قوت ملت از دست برود آنگاه آمريكا موفق خواهد شد با كمترين هزينه به اهداف شوم خود در رابطه با براندازي نظام جمهوري اسلامي دست يابد

 

اسلام دين اعتدال است.و بنا به فرموده اسدالله الغالب علي ابن ابيطالب عليه السلام جاهل يا افراط مي كند يا تفريط "لاَ تَرَى الْجَاهِلَ إِلاَّ مُفْرِطاً أَوْ مُفَرِّطاً" ما مي توانيم در پاسخ به تركتازي و تضييع حقوق ملتمان توسط آمريكا همانطور كه در پست قبلي نوشتم و با استناد به آيه شريفه اي كه در تصوير ذكر كردم تنگه هرمز را براي تأمين منافع همه عالم به جز آمريكا و اسرائيل باز و امن نگه داريم و هر كشتي كه به نحوي از انحا بخواهد از تنگه عبور و منافع مستقيم يا غير مستقيم آمريكا و اسراييل را تأمين كند به نفع ملت ايران مصادره نماييم.
مي توان مطمئن بود كه با اين راهكار همه عالم پشتيبان ما خواهند بود و آمريكا جرأت هيچ غلطي را هم نخواهد داشت!

 

 

 

 

کوچک زادهکوچک زاده

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر