کد خبر: ۶۵۸۹۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
صبح امروز؛

حکم اعدام 8 نفر از اعضای گروهک سلفی- تکفیری داعش مرتبط با حمله به ساختمان مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) اجرا گردید.

حکم اعدام تروریست های داعشی حمله کننده به مجلس اجرا شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بنابر اعلام دادسرای عمومی و انقلاب تهران، حکم اعدام 8 نفر از اعضای گروهک سلفی- تکفیری داعش مرتبط با حمله به ساختمان مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) با رعایت موازین شرعی و قانونی اجرا گردید. این هشت نفر با عوامل اصلی به شهادت رساندن و مجروح نمودن تعدادی از هموطنان بی­گناه در حمله به ساختمان مجلس شورای اسلامی همکاری مستقیم داشته و با علم و آگاهی از هدف و قصد عوامل گروهک تروریستی، آنان را پشتیبانی­، تأمین مالی و تسلیحاتی کرده ­اند.

اسامی معدومین و اهم فعالیت­های آنان به شرح زیر است:

1- سلیمان مظفری فرزند رحمان با نام مستعار ابوانصار– امین حسینی از سال 1394 از کشور خارج شده و به داعش می­پیوندد. در سال 1396 به همراه تیم تروریستی به صورت غیر مجاز در حالی­که سلاح و مهمات جنگی به همراه داشته و کمربند انفجاری به خود بسته است، به کشور وارد می­شود و با شناسنامه مجعول به نام امین حسینی به نمایندگی از سوی تیم موفق به اجاره مکان در شهرک کرناچی جهت اقامت تیم تروریستی در کرمانشاه می­ شود. علت عدم همراهی ایشان با تیم عملیاتی اعزامی به تهران، طراحی و تدارک عملیات­ های بعدی بوده است. در زمان دستگیری از نامبرده سلاح کمری، کمربند انفجاری، 140 فشنگ 9 میلی متری، 3 خشاب و 6 فشنگ خفیف، اسپری اشک‌آور، تعدادی گوشی تلفن متعلق به عناصر معدوم عملیات تهران و تعدادی پوکه سیم کارت کشف گردید. وی دارای سابقه عضویت در گروهک ­های تروریستی کتائب، اخوان و القاعده است. حضور در مقرهای گروهک تروریستی داعش در سوریه، خروج غیر قانونی از کشور، حضور در جنگ‌های داعش در موصل، فراگیری عملیات تروریستی به منظور اعزام به داخل کشور جهت اقدام تروریستی، تهیه سلاح و مواد منفجره، اجاره منزل امن جهت اسکان تیم ترور با استفاده از شناسنامه جعلی، بدرقه تیم ترور با ساک­های حاوی اسلحه و مهمات از منزل امن به سمت تهران با اتومبیل پراید و ارتباط با اسماعیل صوفی بعد از عملیات تروریستی تهران جهت انتقال وی از منزل امن به محل امن دیگر، اقدامات موثری است که نامبرده در راستای اهداف شوم گروهک تروریستی داعش مرتکب گردیده است.


بیشتر بخوانید: فیلم کامل حمله داعش به مجلس


2- اسماعیل صوفی فرزند مجید با نام مستعار احسان، برادر فریدون صوفی است که در عملیات تهران شرکت داشته و معدوم گردید. ارائه اطلاعات در خصوص وضعیت نقطه­ های کور مرزی به قیوم حق‌پناه فرمانده گروه به منظور ورود اعضای گروهک به کشور، شناسایی مسیرهای مرزی و هدایت تیم تروریستی داعش، اسکان اعضای تیم تروریستی به مدت 40 روز در مکان­های امن، تهیه اقلام پیش‌ساز بمب برای تیم تروریستی، اختفاء سلاح و مهمات و انتقال جهت استفاده اعضای گروهک و تهیه مهمات جنگی مانند گلوله توپ، فشنگ و نارنجک از جمله اقدامات معدوم اسماعیل صوفی در حمایت از داعش است. وی در جذب افراد به گروهک داعش نقش مهمی داشته و از جمله رحمان بهروز، ایوب اسمعیلی و ماجد مرتضایی را به فرمانده گروه و سریاس صادقی عامل انتحاری در حرم حضرت امام (ره) که در عملیات به هلاکت رسید، معرفی کرده است. کشف وصیت‌نامه متهم که محتوای آن حاکی از قصد عملیات انتحاری توسط نامبرده می­باشد، حمل کمربند انفجاری و مقادیر زیادی تجهیزات جنگی و فنی به همراه سلیمان مظفری در هنگام دستگیری مبین قصد و علم معدوم صوفی در راستای همکاری با داعش علیه امنیت کشور است.

3- رحمان بهروز فرزند کریم با نام مستعار جعفر دارای سابقه محکومیت قطعی به خرید و حمل سلاح و مهمات جنگی و همکاری با القاعده بوده و با گروه کتائب کردستان بیعت نموده است. وی از بدو ورود تیم تروریستی به خاک ایران، در تحقق اهداف مورد نظر تیم همکاری و پشتیبانی‌های موثر داشته است و از جمله اقدامات مجرمانه وی عبارت است از تهیه منزل استیجاری، تهیه مدارک جعلی، جابجایی پول برای تیم از عراق به داخل کشور، تهیه و جابجایی محموله انفجاری و مهمات، تهیه 4 قبضه سلاح کلاشینکف و مهمات مربوطه، هسته‌سازی برای پشتیبانی از تیم تروریستی، تلاش جهت تهیه 2 الی 3 کیلو ساچمه جهت به کارگیری در جلیقه انفجاری، تهیه مواد پیش‌ساز جهت ساخت مواد منفجره، حضور در اکثر جلسات هماهنگی و برنامه­ریزی و قرار ملاقات‌های تیم با مرتبطین، خرید مایحتاج و انجام امور پشتیبانی و جابه‌جایی اعضای تیم از مسیرهای امن درون استان کرمانشاه، شناسایی مسیر امن و جلب همکاری افرادی برای جلوداری و اسکورت تیم در مسیر انتقال از کرمانشاه به تهران و شناسایی و معرفی افراد و عناصر با سابقه به تیم تروریستی. هم­چنین این متهم ادواتی از قبیل سه قبضه کلاشینکف، یک قبضه مسلسل برتا، یک قبضه کلت کمری، دوربین دید در شب، چهار کمربند انفجاری و سه جلیقه انفجاری آماده تجهیز، سه گوشی تجهیز شده به انفجار از راه دور در عملیات، ابزارهای فنی ساخت بمب را به یکی از اعضای گروه به نام علی داده است. نامبرده هم‌چنین در مخفی نمودن تجهیزات شامل 22 گلوله توپ، 11 خمپاره، 4 مین و نارنجک نقش داشته است.

4-سید ماجد مرتضایی فرزند سید حسن از عناصر باسابقه و دارای گرایش به گروه­های تندروی مذهبی بوده که با اعلام موجودیت داعش در سوریه و عراق، از طریق پشتیبانی، تبلیغ و عضوگیری برای گروهک مذکور، اقدامات موثری داشته است. مشارالیه در سال 1394 با یکی از سر تیم­های داعش بیعت نموده و با اطلاع از حضور و مأموریت عناصر تیم تروریستی عملیات تهران، با این تیم همکاری می­نماید. میزان اطمینان قیوم حق پناه رهبر گروه به مرتضایی به حدی بوده است که در دیدار اول، ضمن پیگیری وضعیت افرادی که به داعش پیوسته‌اند و در کشور حضور دارند، او را از قصد خود مبنی بر انجام عملیات تروریستی در ایران مطلع می­کند و از او می­خواهد افرادی را معرفی کند. سیدماجد مرتضایی اقدام به جذب و معرفی عامل انتحاری (سریاس صادقی) و عامل انتحاری دیگر به نام چیاکو موالی به تیم تروریستی نموده است. پشتیبانی و همکاری با تیم تروریست گروهک داعش، ارتباط و اجرای قرارهای تشکیلاتی با سر تیم تروریستی گروهک داعش و اقدام به جذب افراد برای عضویت در داعش، از جمله اقدامات مجرمانه نامبرده است.


بیشتر بخوانید: اعترافات عجیب متهم حمله تروریستی به مجلس/ متهم: ماهی ۵۰ دلار حقوق می‌گرفتم


5- سیروس عزیزی فرزند عبدالخالق با نام مستعار بهروز، ضمن بیعت با گروهک تروریستی داعش به عنوان خلافت اسلامی، با شرکت مستمر و آگاهانه در جلسات تشکیلاتی گروهک داعش در شهرستان پاوه، به نفع گروه داعش تبلیغ می­کرده است. وی در سال 1391 به واسطه ارتباط با سریاس صادقی با عقیده سلفی تکفیری و گروهک داعش آشنا می­شود و در سال 1392 در منزل سریاس صادقی با وی به عنوان نماینده ابوبکر بغدادی بیعت می‌کند. نامبرده علاوه بر آن­که عضویت در گروه تکفیری داعش را به صراحت پذیرفته، اقرار نموده که از عملیات تهران آگاهی داشته است. عضویت در گروهک تروریستی داعش و علم و اطلاع از اهداف تروریست­ها جهت حمله تروریستی به تهران، همکاری با تیم تروریستی داعش از طریق انتقال عامل انتحاری (سریاس صادقی) به شهرستان­های هم­جوار به منظور جذب عوامل انتحاری، انتقال سریاس صادقی به سنندج به منظور اجرای قرارهای تشکیلاتی با هدف جذب و هسته­سازی برای تیم­های تروریستی، از جمله اقدامات معدوم عزیزی است.

6- ایوب اسمعیلی فرزند حسین از جمله هواداران داعش و مورد اعتماد اسماعیل صوفی بوده که همکاری با تیم تروریستی را از بدو ورود به خاک کشور آغاز کرده است؛ به نحوی که با خودروی شخصی خود، تیم ترور را از مرز به شهرستان سر پل ذهاب انتقال می­دهد و در ایام اقامت تیم در منطقه، در امر جابجایی افراد، خرید مهمات جنگی، حمل و مخفی کردن چندین قبضه سلاح و مهمات تیم ترور و تهیه پیش‌ساز بمب ایفای نقش کرده است. از جمله اقدامات نامبرده، همکاری موثر با تیم تروریستی از طریق انتقال تیم از مرز به داخل کشور، تهیه و انتقال 12 عدد نارنجک جنگی برای عناصر تیم تروریستی، مشارکت در اخفاء و انتقال سلاح و تجهیزات نظامی و تهیه 80 کیلوگرم فسفات جهت ساخت بمب و اعزام نیرو به داعش بوده است.


بیشتر بخوانید: متهم ششم حمله تروریستی به مجلس: داعشی ها وعده عمل به قرآن و سنت دادند/ داعش ساخت اسرائیل، آل سعود و آمریکاست


7- خسرو رمضانی میراحمدی فرزند کاکا احمد با نام مستعار محسن، از عناصر قدیمی گروهک القاعده (کتائب کردستان) بوده و از طریق سلیمان مظفری به داعش ملحق می‌شود. متهم با اطلاع از قصد گروه دائر بر اقدامات تروریستی در داخل کشور، نسبت به اسکان عناصر تروریست در منزل یکی از بستگان خود اقدام و با توجه به آشنایی با وضعیت جغرافیایی منطقه، مأموریت تهیه خانه امن و نقل و انتقال ایمن عناصر تروریستی را به عهده می‌گیرد. وی در راستای ایفای مأموریت محوله، به محله­های خاصی که حساسیت برانگیز نباشند مراجعه کرده و به همراه سلیمان مظفری با ارائه شناسنامه مجعول به هویت امین حسینی، اقدام به اجاره یک باب منزل مسکونی در کرمانشاه می­ کند که این منزل محل اختفاء و بیعت عناصر گروهک، اجرای جلسات تشکیلاتی و محل اعزام عناصر تیم تروریستی به تهران می­شود. وی هم‌چنین عناصر تروریست را از شهرستان سرپل ذهاب و از طریق جاده­ های فرعی به خانه امن کرمانشاه منتقل کرده و در مراحل بعد، اقدام به حمل محموله نظامی از جمله گلوله خمپاره و سایر اقلام انفجاری از شهرستان سرپل ذهاب به خانه امن، جابجایی اعضای گروه به نقاط مختلف استان، انتقال تیم به محل­ ملاقات­های تشکیلاتی و اخذ منابع مالی گروهک از تیم ترور و تحویل به خانواده‌های مرتبط نموده است.

8- عثمان بهروز فرزند کریم با نام مستعار فردین، برادر رحمان بهروز از متهمان اصلی پرونده است که به واسطه برادرش با اعضای تیم آشنا شده است. وی با در اختیار گذاشتن چادر و منزل خود و تهیه غذا و آذوقه برای گروه، نسبت به اختفاء افراد، حمل و جابجایی آن­ها، تأمین نیازمندی­های تسهیلاتی و شناسایی معابر و خلاهای مرزی اقدام کرده است. قیوم حق­پناه با توجه به حضور نامبرده در روستای مرزی و نگهداری احشام در پوشش دامداری، از او درخواست می‌کند جهت انتقال اسلحه و مهمات و عناصر تروریست از خاک عراق به داخل کشور معابر و مسیرها را شناسایی کند؛ عثمان ضمن اجابت خواسته تیم ترور، فردی را در این رابطه به تیم معرفی می­کند. علاوه بر این، متهم با تحویل گرفتن تعدادی گلوله توپ و خمپاره از اسماعیل صوفی و نگهداری در منزل خود، آن­ها را برای استفاده عناصر تروریست در جلیقه و بسته­های انفجاری تحویل برادرش رحمان داده است. با توجه به درخواست قیوم حق‌پناه از وی در خصوص تهیه سلاح در داخل کشور، نامبرده نسبت به خرید یک قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه 2 تیغه خشاب و 60 عدد فشنگ اقدام می ­کند و آن را از طریق رحمان بهروز در اختیار تیم قرار می ­دهد. مشارالیه با متهمان عثمان بهروز و حیدر رضایی در مخفی نمودن تجهیزات مکشوفه مشارکت داشته است. عضویت در گروهک داعش جهت عملیات تروریستی، معرفی پسر عموی خود به عناصر گروهک داعش، انتقال محموله‌های بزرگ نظامی (بیش از 50 قبضه سلاح جنگی) و سلاح و مهمات و تجهیزات انفجاری، تسهیل ملاقات­های سازمان‌یافته امیر تیم ترور از طریق جابه‌جایی وی با موتورسیکلت شخصی از محل سیاه چادر به روستاهای اطراف جهت برقراری قرار تشکیلاتی، دپوی مهمات و ادوات جنگی (موشک، گلوله، مین، نارنجک) و اختفاء بیش از40 قبضه انواع گلوله ­های انفجاری، از اقدامات عثمان بهروز است.


بیشتر بخوانید: اعترافات متهم ردیف چهارم حمله تروریستی به مجلس/ تلگرام محلی امن برای نقشه کشی داعشی ها برای انفجار در تهران


محکومان به شرح فوق‌الذکر، بلافاصله پس از حمله تروریستی مورخ 17/3/1396، با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و قضایی دستگیر شدند و پس از انجام تحقیقات قضایی، به موجب کیفرخواست مورخ 1/11/1396 صادره از ناحیه 33 دادسرای عمومی و انقلاب تهران (شهید مقدس)، برای آنان حسب اقدامات مجرمانه ارتکابی به اتهامات بغی از طریق عضویت در گروهک تکفیری ترویستی داعش، معاونت در افساد فی‌الارض، قاچاق سلاح و مهمات (حین ورود به کشور) و... تقاضای مجازات گردید. جلسات محاکمه در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی با عنایت موازین قانونی و حضور وکلای مدافع به صورت علنی برگزار گردیده و دادگاه طی دادنامه مورخ 23/2/1397، با توجه به اقاریر صریح و ضمنی متهمین در جلسات علنی، پخش فیلم­های عملیات تروریستی تیم ترور در دادگاه که غالباً توسط مهاجمین از جنایت فیلم‌برداری شده و قبل از معدوم شدن از طریق فضای مجازی تلگرام به مرکزیت داعش ارسال و از آن طریق به سراسر دنیا مخابره شده است، استماع شکایت شکات و خانواده معظم شهدا و شاهدان عینی، بازدید هیات قضایی دادگاه در معیت رییس دادگاه­های انقلاب اسلامی و نمایندگان دادستان از محل مجلس شورای اسلامی و دریافت گزارش‌ها و جمع‌آوری مستندات در خصوص نحوه ورود و اقدامات تروریست‌ها در به شهادت رساندن 18 نفر و زخمی نمودن 40 نفر، با احراز علم و آگاهی متهمان از اهداف گروهک و وحدت قصد آنان نسبت به انجام عملیات تروریستی در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و مجلس شورای اسلامی، اتهامات مندرج در کیفرخواست را محرز دانسته و عمل آنان را مصداق بغی و معاونت در افساد فی­ الارض تشخیص داده و مستنداً به مواد 286 و 287 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 متهمان به اسامی فوق‌الذکر را به اعدام محکوم نموده است. پس از اعتراض محکومان و وکلای مدافع آن­ها، شعبه سی و نهم دیوان عالی طی دادنامه مورخ 1397/03/20، دادنامه صادره از دادگاه نخستین را تأیید کرده و با قطعیت یافتن دادنامه، مجازات اعدام با رعایت موازین شرعی و قانونی اجرا شد. پرونده در خصوص سایر متهمان و مرتبطان مفتوح است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
انتشار یافته: ۷۰
در انتظار بررسی: ۰
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
خداروشکر به درک واصل شدن خدا لعنت کنه داعش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
درود بر قوه قضاییه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
از برخورد قاطعشان بسیار سپاسگزاریم.
..امنیت یک ملت..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
دستتون درد نکنه درود بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
مرگ بر تروریست های داعشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
باید دست جنایتکاران داعشی و حامیانشون را از خاک وطن کوتاه کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدا رو شکر نقشه های شوم داعش و آمریکا و اسراییل و آل سعود نقش بر آب شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
باید زودتر از این اعدام میشدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
حقشونه مزدوران
مسلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مرگ بر تروریست های داعش
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
باید دید کجای کار ایراد داشته که تونستند تا این حد جلو بروند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مفسدان اقتصادی را هم اعدام کنید اینا چند نفر و کشتند ولی مفسدین هزاران خانواده را بدبخت و ناامید کرده اند و هزاران ضربه مهلک را به پیکر ایران زمین زده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدایا شکرت -مرگ بر داعش جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
درود بر قوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مرگ بر داعش جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الان اعدام شدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
درود ممنون قوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدارو شكر که اعدام شدند . اينها اسم اسلام رو در جهان خدشه دار كردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مجرمان باید مجازات شوند نباید به آنها رحم کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
باید همه ی این جنایتکاران اعدام شوند تا درس عبرتی برای دیگران باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
دستان آمریکا و اسراییل و ال سعود با اعدام با جنایتکاران کوتاه میشه دیگه جرئت نخواهند کرد به کشور ما نگاه چپ کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مرگ بر داعش و داعشیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
اختلاسگران هم باید اعدام شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خداروشکر سقط شدن
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مگر اینها داعش نیستند پس چرا چهره آنها را شطرنجی کردید.
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مرگ بر داعش و حامیانش
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
اگرشتردزدرا اعدام کنید تخم مرغ دزدی وجود نخواهد داشت..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
تخم مرغ دزد شتر دزد میشه
پس باید اول تخم مرغ دزد رو مجازات کنن تا شتر دزد نشده به معنی اینکه باید از اول جلوی خلاف کوچیک رو گرفت تا خلاف بزرگتر نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدا قوت به قوه قضائیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
درود برقوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
درود بر قوه قضاییه که این جنایتکاران را به سزای اعمالشون رساندند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مفسدان اقتصادی راهم باید اعدام کردتابحران اقتصادی کشورراآرم شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
دمتون گرم درود بر قوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مفسدان اقتصادی که اقصاد کشور را به چالش کشیده اند مثل اینها باید اعدام شود خدا قوت
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
دستتان درد نکند خسته نباشید خدا قوت قوه قضایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
درود بر قوه قضایییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
بقیه این جنایتکاران کی اعدام میشوند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدا رو شکر از شر این داعشیان ملعون نجات پیدا کردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
درود بر شهدای مجلس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
باید این ملعون ها را در همان قفس معروف داعش می سوزاندند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
یک بار اعدام برای اینا کمه باید مثل خودشون با این ملعونها رفتار میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
از قوه قضایییه برای اجرای حکم اعدام تشکر میکنیم درود بر قوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
این ملعون ها را در انظار عمومی سنگسار میکردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
اینا که خیلی دوست داشتن منفجر شوند با کمربندهای انتحاری اعدامشون میکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدالعنتشون کنه جنایتکاران وطن فروش قاتل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
به درک واصل شدند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مرگ بر داعش و داعشیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
اینا هنوز زنده بودن؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الله اکبر الله اکبر مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس مرگ بر دموکوله و مرگ بر پژاگ و پ ک ک و رامین حسین پناهی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
مرگ بر آمریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
چرا صورت داعشی رو شطرنجی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
باید با روش داعشی ها اعدام شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الان اینا رفتن جهنم یا بهشت ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
چه موجودات بدبخت و شقاوتمندی بودن برای خودشون عذاب جاودان رقم زدن این ها نادان و جاهل و غافل بودن و فریب خوردن اگر بخشش و مغفرت خدا شامل حالشون نشه تا ابد در عذاب و در جهنم خواهند بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
شمر و امر منتظر این ملعونها هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الان برن بهشت با حوری ها خوش باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
به درک واصل شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الان به خیال خودشون رفتن بهشت ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
جهنم هم اینا رو نمیپذیره...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
زمان دقیق اعدام این داعشی های ملعون کی بوده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الحمدالله رب العالمین که وجود نحس این جنایتکاران از زمین برداشته شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدا این ملعون ها را همنشین یزید و امر و شمر کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
اینا واقعا ایرانی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نکنم یک ایرانی که نان و نمک این آب و خاک را خورده باشه دلش بیاد چنین کارهایی کنه!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
اینها از خدا بیخبرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
بسیار عالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
لعنت بر داعشیان جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
بروند به جهنم خانه ابدی شون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
خدا رو شکر که زمین از وجود نحسشون پاک شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
الان تازه میفهمند بهشتی که برای خودشون تصور کرده بودند سرابی بیش نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
رفتند به جهنم حرامی ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر