کد خبر: ۶۵۸۹۲۷۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
تحلیل تصادفات فوتی هفته گذشته؛

سرهنگ احسان مؤمنی گفت: در هفته‌ گذشته متأسفانه شاهد وقوع ۳ فقره تصادف منجر به فوت در سطح معابر شهر تهران بودیم.

بی احتیاطی جان دو عابر پیاده را گرفت/ عابرین پیاده هیچ عنوان از عرض بزرگراه عبور نکنندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ احسان مؤمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در رابطه با تصادفات هفته گذشته گفت: در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم متأسفانه شاهد وقوع ۳ فقره تصادف منجر به فوت در سطح معابر شهر تهران بودیم. در این حوادث متاسفانه ۲ نفر عابر پیاده و یک نفر سرنشین خودرو در محل فوت نمودند.

مومنی اظهار داشت: تصادف اول در ساعت ۱۰:۴۰ دقیقه شب شنبه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آزادگان بعداز پل فتح رخ داد و یک وسیله نقلیه با عابری پیاده که در حال عبور از عرض بزرگراه بوده برخورد نمود. در اثر شدت ضربه متاسفانه عابر پیاده در محل فوت می نماید.

تصادف دوم ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه در مسیر شرق به غرب بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی رخ داد. در این تصادف یک دستگاه سواری با عابری پیاده که در حال عبور از عرض بزرگراه بود، برخورد و در اثر شدت ضربه عابر پیاده در محل فوت می نماید.

مومنی در تشریح این دو تصادف اظهار داشت در هر دو مورد، عابر پیاده در حال عبور از عرض بزرگراه بوده لذا به عابرین پیاده توصیه می شود که به هیچ عنوان از عرض بزرگراه عبور نکنند و جهت عبور از عرض محورهای بزرگراهی از پل عابر پیاده استفاده نمایند. همچنین به هیچ وجه در حاشیه بزرگراه ها و معابری که سرعت خودروها بالاست پیاده روی و توقف نداشته باشند.

تصادف سوم در ساعت 12:25 دقیقه بامداد روز یکشنبه در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت رخ داده که طی آن روبروی پارک جوانمردان سواری L90 به علت تخطی از سرعت مطمئنه با عقب یک دستگاه کامیونت هیوندا برخورد می کند که در اثر شدت ضربه متاسفانه سرنشین جلوی َسواری L۹۰ در محل فوت می نماید.

به رانندگان توصیه می شود با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند تا در صورت مشاهده خطر، بتوانند وسیله نقلیه خود را کنترل کنند.

مومنی در انتها متذکر شد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان عزیز و همچنین رعایت نکات ایمنی توسط عابرین عزیز و استفاده از پل های عابر پیاده جهت عبور از عرض بزرگراه ها شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر