کد خبر: ۶۵۸۹۴۶۰
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

سرپرست سازمان عمران شهرداری کرمان، از راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ تولید آسفالت و بازگشت به چرخه‌ تولید خبر داد.

فعالیت مجدد کارخانه آسفالت کرمانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان عطاءالله منوچهری گفت: با راه‌اندازی مجدد کارخانه‌ تولید آسفالت، بلافاصله کار تخلیه قیر و اجرای پروژه‌های عمرانی و لکه‌گیری معابر در مناطق چهارگانه در ایام منتهی به نوروز انجام شد.

وی ضمن تقدیر از همکاری و پشتیبانی شهردار کرمان و مدیران شهرداری در راه‌اندازی این کارخانه و افزایش تولیدات در شرایط سخت اقتصادی، افزود: با وجود کمبود اعتبارات، در سه ماهه اول سال جاری سه هزار و 625 تن آسفالت تولید شد.

منوچهری، تولیدات جدید سازمان عمران را دارای کیفیت بالا و نزدیک به استاندارد عنوان و تصریح کرد: جدول‌های تولیدی با توجه به نوع دستگاه موجود و به عمل آوری توسط اتاق بخار از کیفیت بالایی برخوردار است.

سرپرست سازمان عمران شهرداری کرمان، گفت: تولید بیش از 130هزار قالب جدول در سه ماهه اول سال، حاصل تلاش کارکنان و کارشناسان شهرداری در سازمان عمران است.

وی در ادامه با اشاره به تولید 34 هزار تن مصالح دانه‌بندی شده در کارخانه‌ی تولیدات بتنی سازمان عمران شهرداری، گفت: همچنین بیش از 24 هزار عدد بلوک سیمانی، 80 هزار عدد آجر بتنی و بیش از چهار هزار عدد دال بتنی مسلح قبر در سه ماهه اخیر تولید شده است.

منوچهری تولید متوسط روزانه 1500 قالب جدول در کارخانه را از دیگر موفقیت‌های اخیر این سازمان بیان کرد وگفت: کارخانه‌ی تولید جدول و محصولات بتنی می‌تواند علاوه بر نیازهای عمرانی شهرداری کرمان، شهرداری‌های استان را نیز پوشش دهد.

انتهای پیام/ح

ازسرگیری فعالیت کارخانه آسفالت شهرداری کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر