کد خبر: ۶۵۸۹۵۴۷
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
امیری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: تصمیم گیرنده نهائی درباره ترمیم تیم اقتصادی کابینه شخص رئیس جمهور است و تاکنون مطلب خاصی در این باره مطرح نشده است.

مطلب خاصی درباره تغییر در کابیته تاکنون مطرح نشده استحسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان, با اشاره به اظهارات برخی چهره های سیاسی کشور مبنی بر ترمیم  تیم اقتصادی دولت اظهار کرد: تصمیم گیرنده نهائی در این باره شخص رئیس جمهور است و مطلب خاصی هم تاکنون درباره تغییر در کابینه مطرح نشده است.

امیری با اشاره به اینکه ما در حوزه کاری خودمان مطالب مربوط به مجلس را به رئیس جمهور منعکس می‌کنیم, گفت: آقای روحانی در جریان موضوعات مجلس است.

وی با اشاره به بسته پیشنهادی اروپا به ایران در خصوص برجام نیز اظهار کرد: تصمیم گیری در رابطه با اتحادیه اروپا در دستور کار رئیس جمهور است و بسته پیشنهادی اروپائی ها کماکان مورد تائید تیم ایرانی قرار نگرفته است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه آقای روحانی این بسته را کافی ندانسته است، افزود: به هر حال تیم مذاکره کننده پیگیر موضوع است و قطعا بعد از اعلام نتیجه به رئیس جمهور و در صورتی که منافع ما در برجام تامین شود؛ این بسته پیشنهادی مورد تایید قرار می گیرد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر