کد خبر: ۶۵۸۹۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

مدیر و اعضای شورای برنامه ریزی و اجرایی بین‌الملل جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدند

مدیر و اعضای شورای برنامه ریزی جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدندبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ طی احکامی جداگانه از سوی محمد خزاعی دبیر جشنواره فیلم مقاومت، مدیر بخش بین‌الملل و اعضای شورای برنامه‌ریزی و اجرایی این بخش معرفی شدند.

 در این احکام، محسن برمهانی به عنوان مدیر بخش بین‌الملل جشنواره و احسان کاوه، عبدالحسین علی مددی، احمد نوروزی و حسین پناهی درچه به عنوان شورای برنامه‌ریزی و اجرایی بخش بین‌الملل انتخاب شدند.

متن حکم به شرح زیر است:
هنرمند ارجمند؛ جناب آقای محسن برمهانی
نظر به تجربه، تعهد، توانمندی و شایستگی جنابعالی در عرصه سینمای بین‌الملل، شما به سمت مدیر بین‌الملل پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت انتخاب شده اید.

جشنواره فیلم مقاومت در طول سال‌های گذشته به پایگاهی برای سینماگران حوزه مقاومت جهان تبدیل شده است از این رو امیدواریم با بهره‌گیری از دستاوردهای گذشته، در پرتو ارتباط با جشنواره‌های موضوعی این حوزه، تداوم و استمرار فعالیت‌ها، فعال نمودنNGO‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز فعال در کشورهای مختلف، زمینه سازی برای حمایت از تولید آثار و کشف استعدادهای نوظهور فعال در این عرصه، شاهد رقم خوردن فضایی متفاوت و کارآمد در این بخش باشیم. موفقیت و سربلندی شما و اعضای محترم شورای برنامه‌ریزی و اجرایی بین‌الملل را از خداوند متعال مسئلت دارم.

در این خبر اطلاعاتی از سابقه و فعالیت‌های مدیر و شورای برنامه‌ریزی و اجرایی بین‌الملل جشنواره مقاومت به شرح ذیل ارائه شده است:
محسن برمهانی، فارغ التحصیل رشته سینما در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی مستند از دانشگاه صدا و سیماست.آثار تلویزیونی و مستند وی تاکنون، جوایزی بسیاری را از جشنواره‌های مختلف بین‌المللی به خود اختصاص داده است.

وی به عنوان برترین نوجوان هنرمند ایران انتخاب و نامش در کتاب ناموران یکصد سال اخیر ایران ثبت شد. مدیر اداره‌ تأمین برنامه خارجی شبکه العالم و اداره‌ مستندهای خارجی پرس‌تی‌وی، چاپ مقالات و مصاحبه با شبکه‌های تلویزیونی و روزنامه‌ها و مطبوعات متعدد داخلی و خارجی، سخنرانی و داوری در جشنواره‌های بین‌المللی از جمله «اِمی»، مدیریت بخش بازرگانی و بین‌الملل«انجمن سینمای جوانان ایران» (IYCS) و ... از دیگر فعالیت‌هایی است که در کارنامه او آمده است. وی در سال 2010 شرکت آیات مدیا را در ترکیه تاسیس کرد که در حال حاضر نمایندگی‌هایی در چند کشور جهان از جمله ایران دارد و به فعالیت‌های رسانه‌ای تولید، توزیع، تأمین و خدمات رسانه‌ای می‌پردازد.

احسان کاوه کارشناسی سینما از دانشگاه صدا و سیما و کارشناسی ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران است که تهیه کنندگی و کارگردانی آثار مختلف در حوزه رسانه و تلویزیون نیز از جمله فعالیت‌های او است.

حسین علی مددی دانش آموخته دانشگاه امام صادق (ع) و دانشجوی کارشناسی ارشد مطالعات آمریکای شمالی دانشگاه تهران است.  معاونت مرکز پژوهش‌های افکار عمومی و تحولات اجتماعی دانشگاه تهران، دبیری خبر در اداره کل پخش اخبار سیما، تهیه کنندگی آثار مستند و موزیک ویدئو و اجرای بیش از ۸۰ پروژه پژوهشی ملی و بین‌المللی و تالیف کتب و مقالات علمی مرتبط با افکار عمومی از جمله فعالیت‌های او است.

احمد نوروزی دکترای مدیریت رسانه از دانشگاه تهران، پژوهشگر، مترجم و مولف در حوزه رسانه و فعال حوزه‌ بین‌الملل در زمینه‌ فعالیت‌ها ضد استعماری است.

وی همچنین دبیر یادداشتها و مصاحبه‌های پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری Khamenei.ir انگلیسی 93 تا 96 و ... بوده و در حال حاضر مدیر روابط عمومی بین‌الملل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است.

حسین پناهی درچه فعال حوزه بین‌الملل رسانه است که از سال 93 در رویدادها و جشنواره‌های مهم جهانی حضور داشته است.

لازم به  ذکر است؛ پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت آذر ماه سالجاری همزمان با هفته گرامیداشت بسیج به دبیری محمد خزاعی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر