کد خبر: ۶۵۸۹۷۲۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: اگر آئین‌نامه ساماندهی امور عشایر به مرحله اجرا برسد، قشلاق‌های بالای ۲۰ خانوار عشایری به روستا تبدیل می‌شوند.

معرفت آذری، مدیرکل امور عشایر استان اردبیل امروز در گفتگو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، افزود: اجرای این آئین نامه توانمندی سازی روستا ها و برطرف شدن بسیاری از مشکلات عشایر را بدنبال خواهد داشت.

وی گفت: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه، سهمی از مالیات بر ارزش افزوده به عشایر اختصاص یافته و اگر این اعتبار تخصیص یابد،‌ با هزینه کردن در مناطق عشایری، اقدامی مناسب برای حل مشکلات این قشر زحمت کش بعمل خواهد آمد.

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل افزود: فرمانداری‌ها در تخصیص بودجه و اعتبارات به طرح‌های عشایری توجه ویژه‌ای داشته باشند تا خدمات لازم به عشایر به صورت بهینه انجام گیرد.

وی بیان کرد:‌ عشایر استان اردبیل مشکلاتی از قبیل ،ساماندهی نشدن ،تأمین آب شرب مناسب و جاده دارند و برای برطرف شدن آنها پیگیری های لازم با مسئولان دستگاه‌های اجرایی انجام شده است.

آذری بیان کرد: انجام خدمات بهتر و مطلوب به جامعه عشایر استان از مهم ترین اولویت‌ های این اداره کل بوده و تلاش می شود با کمک سایر دستگاههای اجرایی سطح ارائه خدمات به این قشر زحمتکش ارتقا یابد.

انتهای پیام/ع

برطرف شدن مشکلات عشایر استان اردبیل

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر