کد خبر: ۶۵۸۹۸۴۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) عنوان کرد؛

۲۰ تیر نخستین اعزام زائران از استان و ویژه جوانان بوده که به یادمان‌ها و استان‌های غرب و شمال غرب کشور سفر می‌کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛ستار احمدوند،معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع)، با اشاره به ابلاغ سند ملی راهیان نور کشور گفت:در این سند همه دستگاه‌ها مکلف و موظف شده‌اند که در عرصه راهیان نور تمام همت خود را به‌کار گماشته تا این اردوها با کیفیت بهتری برگزار شود.

وی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون تمرکز استان در زمینه اعزام 5 هزار نفر از قم است بیان کرد: 20 تیر نخستین اعزام زائران از استان و ویژه جوانان بوده که به یادمان‌ها و استان‌های غرب و شمال غرب کشور سفر می‌کنند.

وی با بیان اینکه استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان و بوشهر استان‌هایی بوده که دارای مناطق عملیاتی هستند، اضافه کرد: اردوهای راهیان نور دو قسمت بازدید از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی و طریقه اعزام‌هاست که لازم بوده برای اعزام و زیرساخت‌ها ادارات و دستگاه‌های دولتی کمک کنند.

معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) ادامه داد: به غیر از این استان مابقی استان‌ها در بحث اعزام بیشترین فعالیت را دارند و اگر به‌عنوان معین یکی از یادمان‌ها معرفی شوند باید در آن زمینه هم فعالیت کنند و به‌عنوان‌ مثال قم اگر به‌عنوان معین یادمان فکه شناخته شود هر آنچه نیازمندی یادمان بوده باید توسط استان تهیه شود.

انتهای پیام/ح

اعزام راهیان نور استان قم از ۲۰ تیرماه آغاز می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر