کد خبر: ۶۵۹۲۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹

هفتمین دوره آیین تجلیل از سرآمدان روابط عمومی ایران، با حضور ۴۰۰ نفر از اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی برگزار خواهد شد.

آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران برگزار می‌شودبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران در روز ۲۷ تیر ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

هوشمند سفیدی، دبیر کل آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران درباره‌ی جزئیات این مراسم گفت: این آیین با حضور مسؤولانی از وزارت‌خانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما برگزار خواهد شد.

وی افزود: تعالی و سرآمدی روابط عمومی یک راهبرد ارزشمند ارتباطی است که به حرکت، پیشرفت و اعتلای روابط عمومی‌ها به سمت تعالی و سرآمدی می‌انجامد.

دبیرکل خانه روابط عمومی ایران با بیان اینکه به همین منظور از ۱۵ تا ۲۰ تیرماه سال جاری، ممیزی از روابط عمومی‌ها با بهره گیری از استادان و متخصصان روابط عمومی کشور آغاز شده است، اضافه کرد: در این راستا هر روابط عمومی بر اساس ۸۱ شاخص علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پس از آن و در قالب "گزارش آسیب"، نقاط ضعف، قوت و راهکار‌های اصلاحی هر روابط عمومی به اطلاع روابط عمومی‌ها خواهد رسید و چهار ماه پس از آن نیز روابط عمومی‌ها باید گزارش بهبود نقاط ضعف را اعلام کنند.

هوشمند سفیدی همچنین به برگزاری دو کارگاه آموزشی با عناوین «تبیین سرآمدی در روابط عمومی» و «یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر» در این زمینه و در روز ۲۷ تیر ماه اشاره کرد.

وی همچنین از انتخاب و معرفی تعدادی از مدیران تعالی‌گر ارتباطی در این رویداد خبر داد.

انتهای پیام/

روابط عمومی ها تجلیل می شوند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر