کد خبر: ۶۵۹۵۱۳۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایجاد شفافیت در نظام اداری کشور برای رشد و توسعه مناسب است افشاگری زیاد است، اما باید شفاف سازی شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم دیدار با نخبگان و جوانان با بیان اینکه ایجاد شفافیت در نظام اداری کشور برای رشد و توسعه مناسب است، گفت: افشاگری زیاد است، اما باید شفاف سازی شود تا همه بتوانند نظارت کنند.

وی با اشاره به اینکه به دنبال افشاگری نیستیم، اما از شفاف سازی حمایت می‌کنیم، افزود: فساد با عمل کردن برطرف می‌شود و دولت الکترونیک را با جدیت پی گیری می‌کنیم.

وزیر ارتباطات اظهار کرد: نگاه به موضوع دانش بنیان باید تغییر یابد و نباید اقتصاد دانش بنیان و فناوری به اقتصاد رانتی تبدیل شود.

آذری جهرمی با بیان اینکه فناوری اطلاعات برای نشناختن مرز است، گفت: همگی مردم به دنبال مرزبندی در استان خود هستند در صورتی که این نوع فکر با ساختار فناوری مخالف است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: نگاه‌های سنتی و شکاف‌های مدیریتی به دلیل فناوری امروز کار‌ها را مشکل کرده، اما استارتاپ‌ها نهال‌هایی هستند که ۳ سال احتیاج به مراقبت دارند.
انتهای پیام/ر

صحبت های آذری جهرمی در دیدار با نخبگان و جوانان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر