کد خبر: ۶۵۹۵۳۶۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: امروزه ما میراث‌دار کسانی هستیم که سبب پیشرفت و اقتدار در حوزه دانش‌آموزان عشایر شده‌اند.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علیرضا کاظمی  امروز در مراسم افتتاحیه نوزدهمین اردوی کشوری دانش‌آموزان عشایر با اشاره به برگزاری این اردو اظهار داشت: خشنود هستیم که در سال جاری و به بهانه این اردوی کشوری مهمان اصفهان و مردم شهید پرور آن شدیم. اصفهان مهد دلاوری و شهادت‌ بوده و وزارت آموزش پرورش به وجود بانوی اصفهانی در حساس‌ترین قسمت آموزش یعنی آموزش ابتدایی وزارت آموزش پرورش افتخار می‌کند.

وی ادامه داد: امروز اقتدار بانوان و دختران سرزمین خود را در نوزدهمین اردوی دانش‌آموزی عشایر کشور دیدیم و بیان احساسات آن‌ها را با تمام وجود دریافت کردیم و باید اعتراف کرد زمانی که نام عشایر بر زبان جاری می‌شود، چیزهای زیادی نظیر فضایل و خوبی‌ها را به یاد می‌آوریم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش پیرامون عشایر تصریح کرد: با به زبان آوردن نام عشایر، افتخار، غرور و شرف یک کشور را در می‌یابیم و عشایر را همیشه با ویژگی‌هایی نظیر پاکی، پاکیزگی، صداقت، دوستی و غیره شناخته‌ایم و با وجود تمامی این‌ها، امروزه با تمام تلاش‌هایی که در این بخش و برای این قشر انجام شده است، همچنان بدهکار این قشر بزرگ هستیم.

وی افزود: امروزه ما میراث‌دار کسانی هستیم که سبب پیشرفت و اقتدار در حوزه دانش‌آموزان عشایر شده‌اند و اگر قرار بر نام بردن از مصدایق عدالت باشد، همچنان به قشر بزرگ عشایر خواهیم رسید.

کاظمی پیرامون تغییر رویکردها و نگرش‌ها بیان کرد: تربیت دانش‌آموزانی که برای زندگی کردن نیز آماده شوند، نیازمند تغییراتی در نگرش‌ها و رویکردهای نظام تعلیم و تربیت است و باید تمرکز خود را در کسب مهارت‌هایی در جهت زندگی سعادتمند قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: تغییر نگرش در دانش‌آموزان و خانواده‌ها و همچنین حوزه فعالیت‌های تربیتی و پرورشی لازمه این تحول عظیم خواهند بود، این در حالی است که شما دانش‌آموزان باید به این نکته برسید که کدامیک از موارد سبب رسیدن شما به زندگی سعادت‌مند می‌شود. امید است که شاهد تحولی عظیم در فرآیندهای مختلف آموزشی باشیم.

 

انتهای پیام/م

 

مراسم افتتاحیه نوزدهمین اردوی کشوری دانش‌آموزان عشایر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر