کد خبر: ۶۵۹۵۶۶۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۹

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: سارقانی که در شوشتر به صورت مسلحانه ۲۰ کیلوگرم طلا سرقت کرده بودند، در پایتخت به دام قانون افتادند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سردار حيدر عباس زاده، فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به وقوع يک فقره سرقت مسلحانه از 2 طلافروش دوره گرد در 2 ارديبهشت ماه سال جاری در شهرستان شوشتر بیان داشت: پیگیری موضوع و شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه به کارآگاهان پلیس اين شهرستان ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: طلافروشان دوره گرد كه برابر اظهارت خودشان 20 كيلوگرم طلا حمل می كردند، ابتدا به شهرستان دزفول و سپس به شهرستان شوش رفته بودند و پس از انجام معاملات طلا با كسبه اين 2 شهرستان در نهايت برای استراحت به شهرستان شوشتر سفر كردند كه توسط سارقان مسلح مورد سرقت قرار گرفته و 20 كيلوگرم طلا از آن ها سرقت می شود.

سردار عباس زاده اذعان داشت: در همان ساعات اوليه وقوع جرم، کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، شاگرد يكی از كسبه طلافروشی شهرستان شوش را دستگير کردند كه متهم در تحقيقات پليس به همكاری با سارقان اعتراف می كند و براساس اعترافات متهم، يكی ديگر از همدستان سارقان مسلح كه در روزهای اول، سارقان را در يكی از روستاهای حومه شهرستان دزفول مخفی كرده بود، دستگير شد.

فرمانده انتظامی خوزستان به بدست آمدن سرنخ ها و تلاش های مستمر كارآگاهان پليس آگاهی و در نتیجه شناسایی مخفيگاه سارقان در تهران اشاره کرد و افزود: پس از كسب نيابت قضائی، در يک عمليات منسجم و غافلگيرانه 2 نفر از اعضای اصلی باند به همراه يک خانم كه جهت مبادلات از هويت وی استفاده می كردند، دستگير شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفيگاه متهمان يک قبضه سلاح كلاشينكف، يک قبضه كلت، يک قبضه سلاح شكاری، يک دستگاه خودروی سواری بنز و يک دستگاه خودروی پژو پارس و همچنين حساب بانكی به نام يكی از متهمان به ارزش 200 ميليون تومان و 11 كيلوگرم طلا كشف و ضبط گردید اظهار کرد: متهمان در بازجويی های پليس به بزه ارتكابی اعتراف نمودند.

سردار حیدر عباس زاده بیان داشت: نیروی انتظامی در جهت کشف جرائم از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهد کرد و مصمم است با جرائم خشن با قاطعیت برخورد کند.

انتهای پیام/گ

توقف سارقان مسلح در بن بست قانون

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر