کد خبر: ۶۵۹۵۷۷۰
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
صفاری نطنزی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: با توجه به مسائل کشورمان وزاری حوزه امنیتی ماهانه گزارشاتی را به این کمیسیون ارائه می کنند.

گزارش ماهانه وزرای حوزه امنیتی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجیمصطفی صفاری نظنزی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلسگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه با توجه به شرایط و نگرانی‌های ایجاد شده، مسائل داخلی را در این کمیسیون به صورت جدی پیگیری می‌کنیم گفت: رفتار و عملکرد آمریکا و برخی کشورهای اروپایی در حوزه سیاست خارجی و سیاست‌های براندازانه علیه کشورمان به صورت جدی در کمیسیون امنیت ملی در حال بررسی است.

وی ادامه داد: با توجه به ساماندهی ایجاد شده در بحث کمیته‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، قرار شده تا مسائل داخلی و همچنین حوزه سیاست خارجی به صورت دائم رصد شود.

صفاری نطنزی ادامه داد: بر این اساس وزرای مربوط به مباحث امنیتی و حوزه سیاست خارجی به صورت ماهانه در جلسات کمیسیون امنیت ملی حضور یافته و گزارشات خود را ارائه دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: با وجود تحریم‌ها قرار است در حوزه روابط خارجه کشورمان به ویژه با همسایگان همکاری‌های دو جانبه جدی داشته باشیم تا بتوانیم تحریم‌های آمریکا را دور بزنیم.

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر